BLOG

Projelerimiz, ürünlerimiz, çözümlerimiz ve değişen yönetmeliklerle ilgili faydalı bilgileri paylaşacağımız bu platformda güncel firma haberlerimizi de bulabilirsiniz.

SÜREKLİ EMİSYON ÖLÇÜM SİSTEMLERİ (SEÖS) TEBLİĞİ NEDİR?

Sürekli Emisyon Ölçüm Sistemleri (SEÖS) Tebliğinin temel amacı, kirletici emisyon kaynaklarının sürekli olarak izlenerek, çevreye olan etkilerini asgari düzeye indirgemektir.

SET TEKNİK, 3. PROSES OTOMASYONU ZİRVESİ VE SERGİSİ'NDE KURUMSAL VİZYONUYLA FARK YARATTI!

Teknik Emniyet, Çevre ve Yanma Teknolojileri Uzmanı Set Teknik, değerli çalışanlarıyla ziyaretçilerini D17 standında ağırladı.

YANMA VERİMLİLİĞİNDE YAKIT/HAVA ORANININ ÖNEMİ

Teknik Emniyet, Çevre ve Yanma Teknolojileri Uzmanı Set Teknik olarak, satış ve satış sonrası hizmetlerini sunduğumuz Enotec Oxitec5000 zirkonyum oksijen analizörleri, Yanma Verimliliğinde Yakıt/Hava Oranı konusunda hızlı ve doğru ölçüm sonuçları sunmaktadır.

TOZ KÖMÜR SİLOLARINDA GÜVENLİ ve YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER

Teknik Emniyet ve Çevre Teknolojileri Uzmanı Set Teknik olarak, Türkiye yetkili çözüm ortağımız Enotec ile Toz Kömür Silolarında Güvenli ve Yenilikçi Çözümler sunmaktayız.

SATIŞ VE TEKNİK HİZMETLER DİREKTÖRÜMÜZ SN. ÖZNUR SUN ‘’PROSES GÜVENLİĞİ VE PROSES OTOMASYONU’’ ZİRVE ÖZEL RÖPORTAJI

Petrokimya’dan Enerji’ye, Demir–Çelik sektöründen Kağıt sektörüne, Maden sektöründen Su ve Atıksu’ya birçok sektörde çözümlerinin yer aldığını dile getiren Set Teknik Satış ve Teknik Hizmetler Direktörü Öznur Sun, Proses Otomasyonu Zirvesi ve Sergisi’nde Proses Güvenliği, Proses Otomasyonu, İş Güvenliği, Gaz Algılama–Analiz ve Yanma Teknolojileri konularında paylaşımlarda bulunacaklarını belirtiyor.

YAĞ ÜRETİM TESİSLERİ’NDE HEKZAN GAZI RİSKLERİ

Teknik Emniyet ve Çevre Teknolojileri Uzmanı Set Teknik olarak, Türkiye yetkili distribütörü olduğumuz Honeywell Analytics ile yağ üretim tesislerindeki hekzan tehlikeleri için önlem almak, işletmenizi ve sizleri korumak için düşük maliyetli teknolojik gaz algılama çözümleri sunmaktayız.

“HONEYWELL BW™ CONNECT” ile BW PORTATİF GAZ DEDEKTÖRLERİNDEKİ BÜYÜK DEĞİŞİM!

Teknik Emniyet ve Çevre Teknolojileri Uzmanı Set Teknik’in, Türkiye yetkili distribütörü olduğu Honeywell Analytics firmasının yeni ürünü “Honeywell BW™ Connect” ile BW Portatif Gaz Dedektörlerinizi anında güvenilir kablosuz gaz izleme cihazlarına dönüştürebilir.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SN. ERDAL GÜLLÜ ''ENDÜSTRİYEL GAZ ANALİZ VE ALGILAMADA AKLA GELEN İLK MARKA OLMALIYIZ''

Sektörün önde gelen ve dünyaca kabul görmüş markaları ile çalıştıklarını belirten Set Teknik Genel Müdürü Erdal Güllü, Endüstriyel gaz analiz ve gaz algılamada akla gelen ilk marka olmayı hedeflediklerini ifade ediyor ve ekliyor: “İhtiyacı tespit edip, müşteriye fark ettirmek temel hedefimizdir.”

‘’SÜREKLİ EMİSYON ÖLÇÜM SİSTEMLERİ’’ YÖNETMELİĞİ VE SEKTÖRLERDEKİ ZORUNLULUĞU!

Satış Mühendisimiz Ertan Aydemir, Sürekli Emisyon Ölçüm Sistemleri yönetmeliğini, sektörlerdeki zorunluluğunu ve sistemlerin kurulumunu örnekler ile detaylı bir şekilde anlattı.

SATIŞ VE TEKNİK HİZMETLER DİREKTÖRÜMÜZ SN. ÖZNUR SUN ‘’2017 YILI, SET TEKNİK İÇİN BAŞARILI BİR YIL OLDU.’’

2004 yılında Teknik Emniyet ve Çevre Teknolojileri konularında çözüm üretmek amacı ile kurulan Set Teknik, 13 yıldır başarılarını her yıl katlayarak sürdürmeye devam ediyor.

ÇİMENTO VE EMİSYON

Hava kirliliği kontrolü yönetmeliği (SKHKKY) kapsamında çıkarılan Sürekli Emisyon Ölçüm Sistemleri (SEÖS) Tebliği'nin çimento sektörüne etkisi.

ENOTEC-CEMTEC PROBU %95 ÖLÇÜM SÜREKLİLİĞİYLE İNTİKAL GAZ ANALİZİ

Etkin yanmanın kontrolü ve üretilen klinkerin kalitesi için yapılan fırın intikal gaz analizi, sıcaklığın 1100-1300 °C arasında değiştiği, toz konsantrasyonun 2000 g/m3 civarında ve gaz akışının türbülanslı olduğu ortamda sürekli olarak yapılmaktadır.

SET TEKNİK EMNİYET VE ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ, 14. TÇMB ULUSLARARASI TEKNİK SEMİNER VE SERGİSİ’NDE!

Teknik Emniyet Gaz ve Alev Algılama, Çevre Teknolojileri ve Yanma Teknolojileri Sistemleri konusunda uzman Set Teknik Emniyet ve Çevre Teknolojileri, Türkiye Çimento Birliği organizasyonunda, 10-13 Ekim tarihleri arasında, Kaya Palazzo Golf Resort Belek, Antalya’da, 14’üncüsü gerçekleşen TÇMB Uluslararası Teknik Seminer ve Sergisi’nde yoğun ilgi ile karşılaştı.