ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ

Firmamız, alanında uzman satış ve teknik kadrosuyla prosese özel projelendirilen en uygun analiz çözümlerini sizlere sunmaktadır.

Her geçen gün değişen ve gelişen sanayi kavramı ile birlikte, çevre teknolojileri önemi gittikçe artmaktadır. Sanayi kaynaklı emisyonlar, diğer kirleticiler gibi hava kalitesini negatif yönde değiştirmektedir. Bu değişikliği azaltmak ve kontrol altına almak için de hem ülkeler hem de şirketler birçok farklı çalışma yapmaktadır. En önemli çalışmalar ise yönetmeliklerdir. Genel olarak aynı temeller üzerine inşa edilen yönetmelikler birkaç farklı alt başlıkta incelenmektedir. Ülkemizde de önemli bir yere sahip olan bu yönetmelikler; sanayi kaynaklı hava kirliliğinin kontrolü yönetmeliği adı altında yayınlanmıştır. Daha sonrasında bu yönetmeliğe atıfta bulunarak hazırlanan SEÖS tebliği ile sürekli olarak emisyon ölçümlerinin yapılması amaçlanmıştır.

Set Teknik Çevre Teknolojileri ve Proses Gaz Analiz Sistemleri bölümü, Sürekli Emisyon Ölçüm Sistemleri ve proses gaz analiz sistemleri olarak ikiye ayrılmaktadır. Yönetmelikler doğrultusunda sunulan SEÖS çözümleri ile firmaların Çevre Bakanlığı'na veri gönderebilmesi ve bunun kontrolünün kolaylıkla yapılabilmesi sağlanmaktadır. Sektörel prosesler için ise özel çözümler proses gaz analiz bölümü tarafından sunulmaktadır.

10 yıldan uzun süredir sektörde yer alan firmamızın, sektöründe iyi yerlerde olan birçok farklı firma ile distribütörlük ve çözüm ortaklığı anlaşmaları bulunmaktadır. Firmamız; SEÖS alanında Siemens, Durag ve Gasmet firmalarına ait SEÖS ana ürünlerinin dahil edildiği çözümler sunmaktadır. Sürekli emisyon ölçüm sistemleri dahilinde yer alan yardımcı ekipmanlar için Siemens, M&C ve PSG firmaları ile çalışmakla birlikte proses gaz analizi alanında; Siemens, Gasmet, Ecophysics, Enotec ve Union markaları ile yolumuza devam etmekteyiz. 

E-Bülten Kayıt

Set Teknik hakkındaki tüm yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize katılın.

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Mesajınız başarı ile gönderildi. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.