İŞE ALIM SÜRECİMİZ

Seçme ve yerleştirme uygulamalarımızın amacı, kurum kültürüne ayak uydurabilecek adayları kurumumuza katmak ve bu sayede sürdürülebilir başarıyı yakalamaktır. Seçme ve yerleştirme sürecinde, firmamızın vizyon ve misyonunu destekleyecek alımlar yapmayı amaçlıyoruz.

Adayların doğru işe yerleştirilmesini sağlamak amacıyla yapılandırılan yetkinlik bazlı seçme ve yerleştirme sürecinde insan kaynakları ve departman müdürlerimiz ortak çalışır. İnsan Kaynakları, ön değerlendirme sürecini yöneterek adayı mülakata davet eder. Adayın kurum kültürüne uygunluğu, aranan pozisyon ile adayın niteliklerinin eşleşmesi incelendikten sonra mülakat organize ederiz.  Ardından adayın mesleki bilgisinin değerlendirilebilmesi için aday, ilgili departman müdürümüz ile görüştürülür. Departman müdürümüz tarafından onaylanan adaylara referans ve ücret çalışmaları sonrasında iş teklifi sunulmaktadır. Aday, iş teklifini kabul etmesinin ardından işe başlamaktadır. Oryantasyon ve İSG eğitimleri ile göreve adaptasyon sağlanmaktadır.

Güncel iş ilanlarımızı incelemek ve başvuru yapmak için tıklayınız.

 

İlişkili Ürünler

E-Bülten Kayıt

Set Teknik hakkındaki tüm yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize katılın.

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Mesajınız başarı ile gönderildi. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.