TEKNİK EMNİYET GAZ VE ALEV ALGILAMA SİSTEMLERİ

Sektördeki en büyük teknik destek ekibiyle hizmet veren firmamız gaz ve alev algılama sistemlerinde ihtiyacınıza en uygun kaliteli ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Firmamız; portatif ve sabit gaz algılama ve alev algılama dedektörleri konusunda 10 yılı aşkın teknik ve satış tecrübesine sahip olup, Honeywell Analytics firmasının Türkiye yetkili distribütörüdür. Uygulamaya özel en iyi çözümleri sunabilmek adına satış öncesi saha ziyaretlerinde alanında uzman kişiler tarafından sorularınız yanıtlanarak, kısa süre içerisinde çözüm sunabilmekteyiz.

Günümüzde birçok sanayi kolunda gaz veya sıvı formunda tehlikeli maddeler kullanılmakla birlikte bu durum insan sağlığı, tesisler ve çevre için risk oluşturmaktadır. Bu riskler kimi zaman patlama ve yangın, kimi zaman da zehirlenme veya boğulma nedeniyle ölümüne ve maddi kayıplara sebep olmaktadır.

Son yıllarda Türkiye'de İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili işverenlere çeşitli yaptırımlar uygulanmış ve bunlar yasa ve yönetmeliklerle desteklenmiştir. Bu yasa ve yönetmelikler, tesislerde ve çalışma ortamlarında potansiyel bir tehlikenin yok olması için öncelikle işverenin üretim prosesini değiştirmesine, bu uygulama yapılamadığı durumda ise oluşabilecek tehlikeli durumları önlemeye yöneltmiştir. Gaz algılama ve güvenlik sistemleri, bünyesinde gaz ve buhardan kaynaklı tehlikelerin önüne geçilmesi için kullanıcıyı önceden uyaran ürünler barındırdığından tedarik edilmesi zorunlu hale getirilmiştir.

E-Bülten Kayıt

Set Teknik hakkındaki tüm yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize katılın.

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Mesajınız başarı ile gönderildi. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.