YANMA TEKNOLOJİLERİ

Yanma teknolojileri ürünleri konusunda dünya çapında Pazar liderlerinden olan Durag Group firmasının, Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olarak endüstriyel alanda çözümler sunmaktayız.

Yanma teknolojileri, Emisyon ve ortam havası izleme, çoklu gaz analizi, tünel sensörleri, çevre ve proses data yönetimi konularında sunduğu çözümlerle global öncü ve pazar liderlerinden biri olan DURAG Group firmasının, modern ve son teknoloji olarak sunduğu yanma teknolojileri markalarının, Türkiye'deki tek yetkili satış ve teknik servis partneri Set Teknik olarak endüstriyel alanda çözümler sunuyoruz.

DURAG Group ürün yelpazesinde bulunan ve güvenli ateşleme, kontrollü yanmanın yanı sıra çeşitli ateşleme sistemlerinin de izlenmesi ve kontrolünü sağlayan Yanma Teknolojisi ürünlerini; Durag, Durag Process&Systems Technology, Smitsvonk  ve Hegwein markaları ile temsil etmekteyiz.

Yanma teknolojileri ürünlerimizin genel uygulama alanları içinde; çimento fabrikaları, demir-çelik fabrikaları, rafineriler, şeker fabrikaları, atık yakma tesisleri, enerji santralleri ve kimya tesisleri bulunmaktadır.

Müşterilerimizin  ihtiyaçlarına yönelik çok yönlü ve son teknolojiye sahip ürünlerimizi, sertifikalı ekipman ve güvenilir hizmet anlayışı ile 10 yılı aşkın satış ve teknik destek tecrübemiz ile sunmaktayız.

 

E-Bülten Kayıt

Set Teknik hakkındaki tüm yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize katılın.

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Mesajınız başarı ile gönderildi. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.