slider-1920x400-teknik-hizmetler 500x400-087 slider-1920x400-teknik-hizmetler 500x400-087

Teknik Hizmetler

Projelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri

Projelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri

En güncel yönetmelik ve tebliğlere göre sistem tasarımları en son teknoloji ürünler kullanılarak yapılır. Geniş ürün portföyü ile zamanın mevzuatlarını karşılayan en ideal, en doğru ve en uzun ömürlü sistem ekipmanları tercih edilir. Bu kapsamda müşteriler bilgilendirilir, projenin her aşamasında gerekli danışmanlık desteği verilir.
Devreye Alma ve Montaj Hizmetleri

Devreye Alma ve Montaj Hizmetleri

Alanında uzman çalışanlarımızın yer aldığı geniş kadromuzla gerekli montaj ve devreye alım faaliyetleri başarıyla gerçekleştirilir. En doğru ve uzun ömürlü montaj malzemesi tercih edilir. Devreye alım sonrası yapılacak bakımlarda kolay erişim ve müdahaleler düşünülerek montajlar gerçekleştirilir.
Kalibrasyon Hizmetleri

Kalibrasyon Hizmetleri

Portföyümüzde yer alan gaz dedektörleri ve gaz analizörlerinin güvenli ölçüm yapmasını sağlamak için kalibrasyon hizmetimiz bulunmaktadır. Çözüm ortağı olduğumuz markaların yetkili birimleri tarafından eğitim verilmiş bakım ekiplerimiz, sahada veya teknik serviste bu hizmeti sertifikalı uygun gazlarla verebilmektedir.
KGS3 (3.Seviye Kalite Güvence Sistemi) Hizmetleri

KGS3 (3.Seviye Kalite Güvence Sistemi) Hizmetleri

EN14181 standardı ve 2011 tarihli SEÖS Tebliği kapsamında belirtilen KGS 3 işletmeler için zorunlu hale gelmiştir. Ayda en az 1 kere gerçekleştirilmesi gereken bu sistem prosedürleri uzman ve tecrübeli bakım ekibimizle sorunsuz ve eksiksiz yapılabilmektedir. İşlem sırasında KGS3 kapsamı dışında çıkan ekstra arızalara müdahale edilebilmektedir.
Bakım ve Servis Hizmetleri

Bakım ve Servis Hizmetleri

Bölgesel yapılanmalı deneyimli kadrosuyla tüm Türkiye’ye ve yurtdışındaki müşterilerimize gerekli bakım ve servis desteğini en hızlı şekilde sunabilmekteyiz. İstanbul merkez ile beraber, Adana, İzmir ve Karabük’te yerleşik bulunan ekiplerimizle, müşterilere en hızlı servis hizmeti sağlanabilmektedir. Geniş yedek parça ve sarf stoku ile arızalara en hızlı müdahale hedefler içinde bulunmaktadır.
HovaCAL Doğrusallık Testleri Hizmeti

HovaCAL Doğrusallık Testleri Hizmeti

Kalite Güvence Sistemi 2 (KGS2) ve Yıllık Geçerlilik Testi (YGT) işlemleri sırasında buhar fazında (ıslak) gaz üretilerek, HCl, HF, NH3, Hg parametrelerinin doğrusallık testinin yapılması hizmetidir.
NOx Dönüştürücü Verimlilik Testi Hizmeti

NOx Dönüştürücü Verimlilik Testi Hizmeti

NO2-NO dönüştürücülerin (NO2-NO Converter) içeriğinde yer alan karbon, silikon veya metal gibi farklı malzemelerden imal edilmiş katalist kartuşların zamana ve prosese bağlı olarak değişen verimliliklerinin tayini işlemidir. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın yayınladığı SEÖS tebliği gereği endüstri tipine bağlı olarak 3 veya 6 ayda bir yapılması gereken zorunlu testlerdir.
Toz Analizörlerine Test Kitleri ile Doğrusallık Testi Hizmeti

Toz Analizörlerine Test Kitleri ile Doğrusallık Testi Hizmeti

Kalite Güvence Sistemi 2 (KGS2) ve Yıllık Geçerlilik Testi (YGT) işlemleri sırasında baca gazı toz cihazlarının referans malzeme ile doğrusallık testinin yapılması hizmetidir. Sadece Durag marka toz ölçüm cihazlarına bu hizmet verilebilmektedir.
Eğitim Hizmetleri

Eğitim Hizmetleri

Eğitimli uzman kadromuzla sahada uygulamalı ve teorik eğitimler verilebilmektedir. Eğitim içeriği bir cihaz, bir sistem, bir yönetmelik veya standart özelinde, tercihe göre yerinde veya online olarak yapılabilmektedir.
Uzaktan Destek Hizmetleri

Uzaktan Destek Hizmetleri

Hem projelendirme ve danışmanlık faaliyetlerimizde hem de bakım ve servis faaliyetlerimizde müşterilerin beklentilerini hızlıca karşılayabilmek için uzaktan destek hizmetleri de sunulmaktadır. Anlık talep ve arızalarda telefonla destek yanında, uzaktan erişim programları da aktif olarak kullanılabilmektedir.

 

Teknik Hizmetler kataloğu için tıklayınız.

 

 

Teknik Hizmetlerimiz

TEMSİLCİLİKLER

E-Bülten Kayıt
Bize Ulaşın