TEKNİK HİZMETLERİMİZ

Teknik Emniyet ve Çevre Teknolojileri alanında; Türkiye’deki en geniş ve yetkin teknik ekibimizle montaj, devreye alma ve bakım hizmetleri vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana 10 yılı aşkın deneyimiyle faaliyetlerini geliştirerek sürdüren Set Teknik, alanındaki yeniliklere daima öncülük etmiş ve liderliğini perçinlemiştir. Firmamız satışını yapmakta olduğu cihazlara ait montaj danışmanlığı, bakım, onarım ve yedek parça temini gibi satış sonrası hizmetlerini yetişmiş teknik personeli ile sağlamaktadır. Müşterilerimize daha hızlı servis vermek amacıyla da teknik hizmetler kadromuz İstanbul merkez ofis olmak üzere, İzmir, Adana ve Karabük bölgelerden de hizmet vermektedir.

Tüm birimlerini yenilikçi düşünceyle organize eden firmamız, satışını ve entegrasyonunu yaptığı ürünlerle ilgili satış sonrası hizmetleri yürüten Teknik Hizmetler ekibiyle de rakipsiz hizmetlerini sürdürmektedir. Ekibimiz tarafından verilen ana hizmetler;

 • Ekipman bakımı: Cihazı çalışma süresi ve optimum işletimin maksimize edilmesi için ihtiyaç duyulan hizmetler
 1. Sahada bakım
 2. Önleyici/düzeltici bakım
 3. Sahada kalibrasyon
 4. Sahada özel uzman desteği
 • Devreye alma ve kurulum: Sistemin, üretkenliğin ve süreçlerin minimum kesintiyle entegrasyonu
 1. Saha değerlendirmeleri
 2. Uygulama mühendisliği
 3. Kurulum öncesi danışmanlık
 4. FAT
 5. Sistem entegrasyonu
 6. Proje yönetimi
 • Eğitim
 1. Ürün kullanımı eğitimi
 2. Sahada eğitim
 3. Uzman uygulama eğitmenleri
 4. Detaylı eğitim sunumları
 • Hızlı yanıt
 1. Telefonda kapsamlı mühendislik desteği
 2. 7/24 acil destek hattı
 3. Özel saha desteği

Firmamız satmış olduğu ürünler ile ilgili ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası, TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi'ne sahiptir. Çalışmalarını İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuat ve gerekleri doğrultusunda yürütmekte olan firmamız, bu doğrultuda OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı sertifikasına da sahip olup 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu başta olmak üzere ilgili mevzuattaki tüm yasal ve teknik gerekleri yerine getirmektedir.