hakkimizda 1920x400-135-2-2 500x400-135

Biz Kimiz

Set Teknik Emniyet ve Çevre Teknolojileri

Her geçen gün kirlenen dünyamızda, endüstri ve teknolojinin ilerlemesi ile Teknik Emniyet, Çevre ve Yanma Teknolojileri çok daha fazla önem kazanmıştır. Firmamız; Gaz ve Alev Algılama Sistemleri, Uyarı Ekipmanları, Kişisel Koruyucu Ekipmanları, Emisyon Ölçüm Sistemleri, Gaz Analiz Sistemleri, Kompakt Alev Monitörleri, Fırın İçi Kamera Sistemleri & Termografi ve Ateşleyiciler alanında, müşteri beklentilerini ve ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayarak en doğru çözümleri sunmak, müşteri memnuniyetini ve sürekliliğini sağlamak için 20 yıllık satış ve teknik destek tecrübesi ile hizmet vermektedir.

Set Teknik Emniyet Çevre ve Laboratuvar Teknolojileri San ve Tic. A.Ş. teknik emniyet, gaz algılama ve çevre kirliliği analiz sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile 2004 yılında kurulmuştur.

Firmamız çalışma konuları ile ilgili projelendirme, satış ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini, tüm Türkiye'de uzman satış ve teknik servis personeli ile sunmaktadır.

Teknik servisimiz TSE Hizmet Yeterlilik ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik belgelerine sahip olup, satışını yapmış olduğu tüm cihaz ve sistemlerin kalibrasyon ve bakım hizmetlerini, kendi bünyesinde bulunan teknik servis kadrosu ile sağlamaktadır.

Teknik ekibimiz exproof ekipman montaj ve bakım eğitimi almış olup, TÜV AUSTRIA TURK tarafından başarılı bulunarak sertifikalandırılmıştır. Satış sonrası sözleşmeli müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklar kapsamında sözleşmenin içeriğine göre hizmet vererek müşterilerimizin birçok avantajdan yararlanmasını sağlıyoruz. Yılda 4 defa hazırladığımız eğitimler ile sözleşmeli müşterilerimize özel, ürün ve güncel yasal değişikliklerle ilgili bilgilendirmelerde bulunuyoruz. Tesislere özel sunduğumuz proses iyileştirici çözümlerimizle de tesislerin yatırım ve işletme maliyetlerini düşürmede ve çevresel etkilerini azaltmada destek oluyoruz.

Birikimlerimiz ve tecrübelerimiz ışığında, kaliteli ürünlerimiz ve çözümlerimiz ile yıllardır müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Kaliteden ödün vermeyen ve hızlı hizmet anlayışımızı, 2010 yılında aldığımız ISO 9001:2015 ve OHSAS 18001:2007 belgelerimiz ile devam ettireceğimizin taahhüdünü vermiş bulunuyoruz. 2021 yılının başlarında aldığımız ISO 45001:2018 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ belgesini de firmamızın kalite belgelerine katarak yolumuza devam ediyoruz. TÜRKAK tarafından TS EN ISO 17025:2017 standardına göre denetlenerek onaylanmış ve AB-0277-K kodlu kalibrasyon laboratuvarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ve güvenilir hizmetler sunuyoruz. Akredite kalibrasyon hizmetimiz; kendi laboratuvarımızın yanı sıra saha (müşteri sahası) ve mobil tesisi de kapsamaktadır. Uluslararası düzeyde geçerli, doğruluğu onaylanmış Akredite Kalibrasyon Sertifikası ile cihazların doğruluğu dünyanın her yerinde güvence altına alınmaktadır.

Gaz algılama grubunda HONEYWELL ANALYTICS, gaz analiz grubunda ise SIEMENS markalarıyla yola çıkılmıştır. 2007 yılında ECO PHYSICS firmasından distribütörlük alınması ile kemilüminesans (kimyasal ışıma) metodu ile ölçüm yapan NO, NO2 ve NOX analizörleri, 2008 yılı başında DURAG GROUP firmasından distribütörlük alınması ile toz, debi cihazları ve yanma prosesi kontrol ürünlerini yelpazesine ekleyen firmamız, emisyon ölçümleri konusunda hizmet alanını genişletirken, yanma teknolojileri alanında da çalışmalarına başlamıştır. Yanma Teknolojileri konularında DURAG GROUP bünyesinde bulunan HEGWEIN ve SMITSVONK markaları da hizmet alanımız içerisine dahil edilmiştir. Emisyon ölçümünde prob, soğutucu, nem filtresi ve sensörü yardımcı ekipmanları üreticisi M&C TECHGROUP​ markasıyla 2009 yılında iş birliğine gidilmiştir. Yine benzer yardımcı ekipman üreticisi JCT ANALYSENTECHNIK​ ile de 2013 yılında çalışmaya başlanmıştır. 2014 yılında KÜHME firmasının endüstriyel vanaları, 2015 yılında SK ELEKTRONIK'in  portatif ve Thermo-FID toplam organik karbon analizörleri, UNION INSTRUMENTS firmasının biyogaz analizörleri ve kalorimetre cihazları ve aynı yıl içerisinde ENOTEC firmasının in-situ O2 analizörleri ve GASMET firmasının FTIR analizörleri ürün portföyüne eklenmiştir. Uzun yıllardır birlikte çalışılan kişisel koruyucu ekipmanları üreticisi İtalyan lider DPI SEKUR firmasıyla da 2017 yılında iş birliği geliştirilmiştir. 2018 yılında Estonya menşeli LDI ROW firmasıyla sudaki yağ sızıntılarını tespit eden sistemler konusunda çözüm ortağı olarak ürün portföyü genişletilmiştir. 2019 yılında DURAG GROUP'un bünyesinde bulunan AP2E markası ile çalışılmaya başlanmıştır. 2020 yılında AIROPTIC firmasının in-situ lazer gaz analizörü, ürün portföyüne eklenmiştir. Endüstriyel tesislerin güvenli alanları veya exproof ortamlarında kullanıma uygun flaşör, siren ve yangın ihbar butonları gibi uyarı ekipmanlarının üreticisi İngiltere menşeili E2S markasıyla 2021 yılında çalışmaya başlanmıştır.

Kalite ilkemiz; daha temiz bir çevre ve daha güvenli bir çalışma ortamı yaratmak için gerekli olan teknik emniyet ve çevre kirliliği analiz teknolojileriyle, en uygun çözümleri, düşük maliyet ve yüksek kalitede, tam zamanında, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda sunmak ve toplam kalite hedeflerini yakalayarak sürdürülebilirliğini temin etmektir.

Şirket tanıtım sunumunu indirmek için TIKLAYINIZ!

Şirket tanıtım kataloğu için TIKLAYINIZ!

FAALİYET ALANLARI

TEKNİK EMNİYET GAZ ve ALEV ALGILAMA SİSTEMLERİ
 1. Sabit Gaz Dedektörleri
 2. Portatif (Taşınabilir) Gaz Dedektörleri
 3. Alev Dedektörleri
 4. Kontrol Üniteleri
 5. Örnekleme Sistemleri
 6. Uyarı Ekipmanları
 7. Semi Hi-Tech Gaz Algılama Sistemleri
 8. Endüstriyel İş Güvenliği Ekipmanları
SEÖS (SÜREKLİ EMİSYON ÖLÇÜM SİSTEMLERİ)​
 1. NDIR, FTIR, CLD, FID, TDLS (Tunable Diode Laser Spectroscopy), Zirkonium-oxide ve UV and UV-absorption gaz ölçüm metodları
 2. In-situ (yerinde) ve ekstraktif (örnekleme)  gaz ve toz ölçüm sistemleri
 3. Geri saçılan ışık teknolojisi, ileri saçılan ışık teknolojisi, beta göstergesi, triboelektrik ve ekstraktif toz ölçüm sistemleri
 4. Emisyon veri toplama, raporlama ve izleme yazılımları
 5. Örnek alma ve şartlandırma ekipmanları
PROSES GAZ ANALİZ​
 1. Proses gaz ve toz analizörleri
 2. Debi ve hız ölçüm sistemleri
 3. Enerji ve yanma verimliliği tayini cihazları
 4. Zirkonium-oxide, paramanyetik, elektrokimyasal ve TDLS (Tunable Diode Laser Spectroscopy) Oksijen analizörleri
 5. Biyogaz analizörleri ve kalorimetre cihazları
 6. Sürekli civa ölçüm sistemleri
 7. Koku ünitesi gaz analiz sistemleri
 8. Çimento fırın intikal gaz analiz sistemleri
 9. Enerji santrali hidrojen gazı saflığı analiz sistemi
 10. Sabit ve portatif ortam toz ölçüm cihazları
 11. Yanıcı ve patlayıcı ortamlara özel sistemler
YANMA TEKNOLOJİLERİ SİSTEMLERİ
 1. Yanma prosesi kontrol ekipmanları
 2. Yanma prosesi termal kamera ve alev monitörleri
 3. Yanma prosesi ateşleyiciler (igniter), gaz burnerlar
 4. Emniyet, proses kontrol ve yüksek performans vanaları
 5. Yanıcı ve patlayıcı ortamlara özel sistemler
 6. Sudaki yağ sızıntılarını tespit eden sistemler

 

 

İlişkili Ürünler

TEMSİLCİLİKLER

E-Bülten Kayıt
Bize Ulaşın