BİZ KİMİZ

Çalışan, kendini geliştiren ve en önemlisi sunduğu çözümlerle insan hayatını ve çevreyi koruyan bir mühendislik firmasıyız.

Her geçen gün kirlenen dünyamızda, endüstri ve teknolojinin ilerlemesi ile Teknik Emniyet, Çevre ve Yanma Teknolojileri çok daha fazla önem kazanmıştır. Firmamız; Gaz ve Alev Algılama Sistemleri, Kişisel Koruyucu Ekipmanları, Emisyon Ölçüm Sistemleri, Gaz Analiz Sistemleri, Kompakt Alev Monitörleri, Fırın İçi Kamera Sistemleri&Termografi ve Ateşleyiciler alanında, müşteri beklentilerini ve ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayarak en uygun çözümleri sunmak, müşteri memnuniyetini ve sürekliliğini sağlamak için 17 yıllık satış ve teknik destek tecrübesi ile hizmet vermektedir.

Set Teknik Emniyet Çevre ve Laboratuvar Teknolojileri San ve Tic. A.Ş. ​teknik emniyet-gaz algılama ve çevre kirliliği analiz sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile 2004 tarihinde kurulmuştur.

Firmamız çalışma konuları ile ilgili projelendirme, satış ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini, tüm Türkiye'de uzman satış ve teknik servis personelleri ile sunmaktadır.

Teknik servisimiz TSE Hizmet Yeterlilik ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik belgelerine sahip olup, satışını yapmış olduğu tüm cihaz ve sistemlerin kalibrasyon ve bakım hizmetlerini, kendi bünyesinde bulunan teknik servis kadrosu ile sağlamaktadır.

Teknik ekibimiz exproof ekipman montaj ve bakım eğitimi almış olup, TÜV AUSTRIA TURK tarafından başarılı bulunarak sertifikalandırılmıştır.

Birikimlerimiz ve tecrübelerimiz ışığında, kaliteli ürünlerimiz ve çözümlerimiz ile müşterilerimizin yanında yıllardır yer alıyoruz. Hızlı ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızı, 2010 yılında aldığımız ISO 9001:2015 ve OHSAS 18001:2007 belgelerimiz ile devam ettireceğimizin taahhüdünü vermiş bulunuyoruz. 2021 yılının başlarında aldığımız ISO 45001:2018 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ belgesini de firmamızın kalite belgelerine katarak yolumuza devam ediyoruz.

Gaz algılama grubunda HONEYWELL ANALYTICS, gaz analiz grubunda ise SIEMENS markalarıyla yola çıkılmıştır. 2007 yılında ECO PHYSICS firmasından distribütörlük alınması ile kemilüminesans (kimyasal ışıma) metodu ile ölçüm yapan NO, NO2 ve NOX analizörleri, 2008 yılı başında da DURAG GROUP firmasından distribütörlük alınması ile toz, debi cihazları ve yanma prosesi kontrol ürünlerini yelpazesine ekleyen firmamız, emisyon ölçümleri konusunda da hizmet alanını genişletirken, yanma teknolojileri alanında da çalışmalarına başlamıştır. Yanma Teknolojileri konularında DURAG GROUP bünyesinde bulunan HEGWEIN ve SMITSVONK markaları da hizmet alanı içerisine dahil edilmiştir. Emisyon ölçümünde prob, soğutucu, nem filtresi ve sensörü yardımcı ekipmanları üreticisi M&C TechGroup markasıyla 2009 yılında işbirliğine gidilmiştir. Yine benzer yardımcı ekipman üreticisi JCT Analysentechnik ve AGT-PSG firmaları ile de 2013 yılında çalışmaya başlanmıştır. 2014 yılında KÜHME firması ile endüstriyel vanalar, 2015 yılında SK Elektronik ile portatif ve Thermo-FID toplam organik karbon analizörleri, Union Instruments firması ile biyogaz analizörleri ve kalorimetre cihazları ve aynı yıl içerisinde ENOTEC firması ile in-situ O2 analizörleri ve GASMET firmasıyla FTIR analizörleri ürün portföyüne eklenmiştir. Uzun yıllardır birlikte çalışılan kişisel koruyucu ekipmanları üreticisi İtalyan lider DPI Sekur firmasıyla da 2019 yılında iş birliği geliştirilmiştir. Aynı yıl içerisinde ise Estonya menşeli LDI Row firmasıyla sudaki yağ sızıntılarını tespit eden sistemler konusunda çözüm ortağı olarak ürün portföyü genişletilmiştir.

Kalite ilkemiz; daha temiz bir çevre ve daha güvenli bir çalışma ortamı yaratmak için gerekli olan teknik emniyet ve çevre kirliliği analiz teknolojileriyle, en uygun çözümleri, düşük maliyet ve yüksek kalitede, tam zamanında, müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda sunmak ve toplam kalite hedeflerini yakalayarak sürdürülebilirliğini temin etmektir.

Şirket tanıtım sunumu indir

 

FAALİYET ALANLARI

TEKNİK EMNİYET GAZ ve ALEV ALGILAMA SİSTEMLERİ
 1. Sabit Gaz Dedektörleri
 2. Portatif (Taşınabilir) Gaz Dedektörleri
 3. Alev Dedektörleri
 4. Kontrol Üniteleri
 5. Örnekleme Sistemleri
 6. Uyarı Ekipmanları
 7. Kolorimetrik Gaz Algılama Tüpleri
 8. Semi Hi-Tech Gaz Algılama Sistemleri
 9. Endüstriyel İş Güvenliği Ekipmanları
SEÖS (SÜREKLİ EMİSYON ÖLÇÜM SİSTEMLERİ)​
 1. NDIR, FTIR, CLD, FID, TDLS (Tunable Diode Laser Spectroscopy), Zirkonium-oxide ve UV and UV-absorption gaz ölçüm metodları
 2. In-situ (yerinde) ve ekstraktif (örnekleme)  gaz ve toz ölçüm sistemleri
 3. Geri saçılan ışık teknolojisi, ileri saçılan ışık teknolojisi, beta göstergesi, triboelektrik ve ekstraktif toz ölçüm sistemleri
 4. Emisyon veri toplama, raporlama ve izleme yazılımları
 5. Örnek alma ve şartlandırma ekipmanları
PROSES VE KALİTE KONTROL​
 1. Proses gaz ve toz analizörleri
 2. Debi ve hız ölçüm sistemleri
 3. Enerji ve yanma verimliliği tayini cihazları
 4. Zirkonium-oxide, paramanyetik, elektrokimyasal ve TDLS (Tunable Diode Laser Spectroscopy) Oksijen analizörleri
 5. Biyogaz analizörleri ve kalorimetre cihazları
 6. Sürekli civa ölçüm sistemleri
 7. Koku ünitesi gaz analiz sistemleri
 8. Çimento fırın intikal gaz analiz sistemleri
 9. Enerji santrali hidrojen gazı saflığı analiz sistemi
 10. Sabit ve portatif ortam toz ölçüm cihazları
 11. Yanıcı ve patlayıcı ortamlara özel sistemler
YANMA TEKNOLOJİLERİ SİSTEMLERİ
 1. Yanma prosesi kontrol ekipmanları
 2. Yanma prosesi termal kamera ve alev monitörleri
 3. Yanma prosesi ateşleyiciler (igniter), gaz burnerlar
 4. Emniyet, proses kontrol ve yüksek performans vanaları
 5. Yanıcı ve patlayıcı ortamlara özel sistemler
 6. Sudaki yağ sızıntılarını tespit eden sistemler

 

 

İlişkili Ürünler

E-Bülten Kayıt

Set Teknik hakkındaki tüm yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize katılın.

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Mesajınız başarı ile gönderildi. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.