1920x400-te-1-2 500x400-te

Kontrol Üniteleri

Touchpoint Plus Kontrol Ünitesi

Touchpoint Plus Kontrol Ünitesi

Honeywell
Touchpoint™ Plus, 16 dedektör bağlanabilen ve duvara monte edilebilen tipte bir kontrol ünitesidir. Dokunmatik LCD ekranı sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan Touchpoint ™ Plus, çok çeşitli uygulamalar ve endüstrilerdeki küçük ölçekli gaz algılama sistemleri için güvenilir bir güvenlik çözümü sunar.
Touchpoint Plus Wireless Kontrol Ünitesi

Touchpoint Plus Wireless Kontrol Ünitesi

Honeywell
Touchpoint™ Plus Wireless, yerleşik wireless modemi ile geleneksel kablolu dedektörlerle kombine edilmiş Honeywell RAE Systems Mesh-intelligent ile entegre olarak çalışabilen kontrol ünitesidir.
Touchpoint Pro  Kontrol Ünitesi

Touchpoint Pro Kontrol Ünitesi

Honeywell
Touchpoint Pro gelişmiş bir kontrol ünitesidir. Temel parçalarını –ki bunlar LCD ekranlı controller, IO modülleri, enerji ve haberleşme yolları, güç kaynaklarıdır- ister kabin tipi ister rack tipi olarak seçip bir araya getirebilirsiniz. Piyasadaki en esnek modüler mimariye sahip Touchpoint Pro ile maliyetlerinizi ve operasyon zamanınızı optimize ederken, istediğiniz sisteme tam olarak sahip olabilirsiniz.
PolyGard®2 Kontrol Ünitesi

PolyGard®2 Kontrol Ünitesi

Honeywell
3 adet 4-20 mA analog giriş, 8 adede kadar dijital giriş konfigürasyonuna sahip kontrol ünitesi PolyGard 2; RS-485 ModBus iletişim protokolü üzerinden, aşırı yüklemeler ve kısa devrelere dayanıklı, düşük maliyetli bağlantı ve kolay kurulum imkanı sağlayabilmektedir.
Unipoint Kontrol Ünitesi

Unipoint Kontrol Ünitesi

Honeywell
Zareba Unipoint, kullanıcılara panoların içerisine sabit yanıcı-patlayıcı, toksik veya oksijen gaz dedektörlerinin dahil edilebileceği, DIN raylara monte edilebilir, düşük maliyetli ve esnek bir çözüm sunan kontrol ünitesidir. Katalitik sensörler için mV köprü ve diğer gaz sensörleri için 4-20 mA versiyonları bulunmaktadır. Birden fazla Unipoint bir arada kullanılarak geniş çaplı bir algılama sistemi oluşturulması mümkündür. Dahili sesli/görsel uyarı, arka aydınlatmalı LCD ekranı ve tuşlu kullanım arayüzü ile kolaylıkla kullanıcı tercihine göre programlanabilmektedir.

TEMSİLCİLİKLER

E-Bülten Kayıt
Bize Ulaşın