1920x400-te-1-2 500x400-te

Semi Hi-Tech Gaz Algılama Sistemleri

SPM  Flex

SPM Flex

Honeywell
Düşük seviyedeki toksik gazlar için kullanıcı dostu, tape-based gaz dedektörüdür. Kağıt tasarrufu için görev döngüsü seçenekleri bulunmaktadır.
Midas Gaz Dedektörü

Midas Gaz Dedektörü

Honeywell
Midas gaz dedektörü tesislerdeki 35ten fazla toksik ve yanıcı patlayıcı gazları algılamada güvenilir sensör teknolojisini kullanır.
Satellite XT

Satellite XT

Honeywell
Toksik, aşındırıcı ve yanıcı gazların tespitinde kullanılır. Hızlı, güvenilir, spesifik gaz algılama çözümü sunar. Sürekli “real-time monitoring” ve düşük maliyeti ile esneklik, basitlik ve uygulama kolaylığı sağlar.
Vertex Multi-Point Toksik Gaz İzleme

Vertex Multi-Point Toksik Gaz İzleme

Honeywell
Honeywell patentli Chemcassette teknolojisi ölçüm prensibi ile çalışan Vertex Multi Point Toksik Gaz Dedektörü 9 farklı gaz ailesinden 40’tan fazla gazın izlenmesine imkan verir. Verilere ulaşabileceğiniz dokumatik ekrandan, 9 farklı noktadan alınan gaz değerlerini, çok hassas olarak ppb seviyelerinde izleyebilirsiniz.
Vertex M

Vertex M

Honeywell
En güvenilir gaz izleme teknolojilerinden olan kolorimetrik Chemcassette® teknolojisini kullanarak 3 ila 24 nokta arasında algılama sağlayabilmektedir.
CM4 Toksik Gaz Monitörü

CM4 Toksik Gaz Monitörü

Honeywell
Toksik gazların 4 ayrı noktadan, patentli Chemcasette teknolojisi ile sürekli olarak izlenmesine olanak sağlayan, özellikle ilaç, kimya ve yarı iletken malzeme endüstrileri için tasarlanmış CM4 Toksik Gaz Monitörü; kolay kurulum, düşük bakım ve kullanım maliyeti ile beraber, bir gaz kaçağı olayının fiziksel kanıtını da kullanıcıya sunabilmektedir.
GDVS

GDVS

Honeywell
Gaz algılama sisteminize gerçek zamanlı olarak 7/24 uzaktan erişim sağlayan bir yazılım ve donanım çözümü olan GDVS, benzersiz esneklik ve özelleştirme olanakları sunar. GDVS sayesinde gaz dedektörlerinizin durumunu ve gaz konsantrasyonlarını izleyebilirsiniz. Yazılım herhangi bir bilgisayar veya tablet ya da akıllı telefon gibi bir mobil cihaza yüklenebilir. Patentli atvise® Scada izleme yazılımı sayesinde oldukça net görüntüler elde edersiniz.

TEMSİLCİLİKLER

E-Bülten Kayıt
Bize Ulaşın