1920x400-te-1-2 500x400-te

Semi Hi-Tech Gaz Algılama Sistemleri

SPM  Flex

SPM Flex

Honeywell
Düşük seviyedeki toksik gazlar için kullanıcı dostu, tape-based gaz dedektörüdür. Kağıt tasarrufu için görev döngüsü seçenekleri bulunmaktadır.
MeshGuard Stainless Steel

MeshGuard Stainless Steel

Honeywell
MeshGuard Stainless Steel düşük maliyet / yüksek yatırım getirisi gerektiren yerlerde hızlı kurulum için tasarlanmış wireless gaz izleme çözümüdür. MeshGuard, özellikle toksik ve yanıcı gazları algılamak için tasarlanmış, sahada değiştirilebilir hassas sensörler ile sunulmaktadır.
Mesh Router

Mesh Router

Honeywell
Bu çok yönlü sinyal arttırıcı ile MeshGuard gaz izleme çözümlerinin izleme verileri ve alarm değerlerinin geniş alanda aktarım ve alımı mümkün hale gelmektedir. Aynı zamanda bağlı MeshGuard dedektörlerin sinyal durumunu da gösterebilmesi sayesinde dedektörlerin kullanılabileceği en uygun bölgelerin de belirlenmesine yardımcı olabiliyor. 3 adede kadar Mesh Router kullanımı ile kapsama alanını 100 metreden 1 kilometreye kadar uzatmak mümkün. Dayanıklı tasarımı Class I Division I sınıfı tehlikeli bölgelerde kullanıma uygunluk sağlamaktadır.
RAELink 3

RAELink 3

Honeywell
RAELink 3 kablosuz verici, merkezdeki bir ProRAE Guardian sisteminin tüm portatif detektörlerdeki alarm ve sensör verilerini görüntülemesine olanak sağlayarak, farkındalığın ve olaylara yanıt süresinin geliştirilmesine imkan tanımaktadır. RAELink 3 aynı zamanda GPS sinyal verisi de sağlayarak denetim merkezinin çalışan ve dedektörlerin durumundan sürekli haberdar olabilmesini sağlamaktadır. Ünitenin aynı zamanda bir router veya repeater olarak da konfigürasyonu sağlanabilir, bu sayede daha esnek ve kapsamlı bir altyapıya olanak sağlar.
AreaRae Plus

AreaRae Plus

Honeywell
AreaRAE Plus, yapılandırması kolay tek bir cihazda toksik ve yanıcı gazların, VOC'lerin ve rüzgar hızının, yönünün ve neminin üstün tespitini sağlar. Ayrıca, gerçek zamanlı olarak meydana gelen tehditler hızlı bir şekilde hareket etmeniz için gereken bilgileri sağlar.
AreaRae Pro

AreaRae Pro

Honeywell
AreaRae Pro kablosuz çoklu gaz dedektörü, daha fazla sensör ve gerçek zamanlı olarak gerçekleşen tehditlere ilişkin daha fazla bilgi ile donatılmıştır - saniyeler içinde ihtiyacınız olan bilgileri size sunar.
ConneXt Pro

ConneXt Pro

Honeywell
Endüstriyel operasyonlarınız daha karmaşık, zorlu ve dağınık hale geldikçe tehditler her yerden ortaya çıkabilir. Bu nedenle bilinçli kararlar verebilmek için doğru güvenlik verilerini- doğru zamanda -almak hiç bu kadar önemli olmamıştı. Ekipmanınızdan zehirli gaz sızıyor mu? Hangi gaz? Hangi konsantrasyonda? Hangi işçiler maruz kaldı ve neredeler? Bir sorunu kriz haline gelmeden önce düzeltmek için ihtiyacınız olan bilgilere sahip misiniz? Hızla değişen dünyada, gaz algılama ve çalışanların bulunduğu yer hakkındaki verilerle uzaktan görünürlük sağlayan ConneXt Pro, çalışanlarınızı korumanıza, bir olayı önlemenize, üretkenliği artırmanıza ve çalışma süresini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur. ConneXt Pro ile gaz okumaları ve alarmları artık gaz dedektörü takan çalışanla sınırlı değildir. Ayrıca, olayları öğrenmeden önce çalışanların alarm bildirmelerini veya dedektörlerini yerleştirmelerini beklemek zorunda değilsiniz.

TEMSİLCİLİKLER

E-Bülten Kayıt
Bize Ulaşın