temsilcilikler-3 500x400-3004-2 temsilcilikler-3 500x400-3004-2

Temsilcilikler

HONEYWELL ANALYTICS

HONEYWELL ANALYTICS

Firmamız, portatif yanıcı-patlayıcı ve toksik gaz dedektörleri, sabit yanıcı-patlayıcı ve toksik gaz algılama sistemleri, alev algılama sistemleri ve düşük seviyeli toksik gaz algılama sistemleri konusunda Honeywell Analytics firmasının Türkiye yetkili distribütörüdür.
SIEMENS

SIEMENS

Endüstriyel sektörlerde; SEÖS tebliği kapsamında karbon monoksit, kükürt dioksit, azot oksit ve oksijen gibi parametrelerin takip edilmesini sağlayan sürekli emisyon ölçüm sistemlerini ve prosesin kalitesini artırmak amacıyla yanma verimi, proses kontrolü, gaz saflık tespiti vb. proses gaz analiz sistemlerini mühendislik çözümlerimiz ile Siemens çözüm ortağı olarak sunmaktayız.
DURAG

DURAG

Sürekli toz-debi ölçüm cihazları ve yanma teknolojileri ekipmanları başta olmak üzere Durag Group ürünleri için Türkiye tek yetkili satış ve teknik servis distribütörüyüz. Durag process&Systems technology, Durag data systems, Smitsvonk, Verewa ve Hegwein markalarını da bünyesinde barındıran Durag Group, sağlam, çok yönlü ve son teknolojiye sahip ürünleri ile çevresel izleme ve yanma kontrolü taleplerini karşılar.
GASMET

GASMET

Atık yakma tesislerinde kullanılan sürekli emisyon ölçüm sistemleri (SEÖS) ile ölçüm zorunluluğu olan HF ve HCl gazlarının da dahil olduğu parametreleri ölçebilen, FTIR gaz analiz sistemleri üreticisi Finlandiya menşeli Gasmet firmasının Türkiye tek yetkili satış ve teknik servis distribütörüyüz. Laboratuvar ve saha testlerinde kullanılabilir portatif FTIR gaz analizörü ve sürekli civa ölçüm sistemi de Gasmet ürün portföyümüzde yer almaktadır.
ENOTEC

ENOTEC

Endüstriyel alanlarda; emisyon azaltımı ve yanma verimi uygulamaları için kullanılan ZrO₂ ölçüm prensibi ile çalışan In-situ oksijen ve COe (yanmamış gazlar) analiz cihazlarının ve çimento proseslerinde kullanılması gerekli olan fırın intikal noktası numune alma probunun üreticisi, enerji optimizasyon teknolojileri üzerine yoğunlaşan Enotec firmasının Türkiye tek yetkili satış ve teknik servis distribütörüyüz
ECO PHYSICS

ECO PHYSICS

Ortam kirliliği ve laboratuvar uygulamaları için, kimyasal ışıma (kemüliminesans) metodu ile Nox-No-No2-NH3 gibi kirleticilerin hızlı ve yüksek hassasiyette ölçülmesini sağlayan analizörleri üreten İsviçre menşeli Eco Physics firmasının Türkiye resmi ve tek yetkili distribütörü ve servis partneriyiz.
UNION INSTRUMENTS

UNION INSTRUMENTS

Gaz ölçüm teknolojisinde küresel bir yaklaşıma sahip Almanya merkezli cihaz ve sistem üreticisi Union Instruments’ın, Türkiye tek yetkili satış ve servis distribütörü olarak biyogaz analizörleri ve kalorimetre cihazlarını mühendislik çözümlerimiz ile sunmaktayız.
M&C TECH GROUP

M&C TECH GROUP

Numune alma probu, soğutucu, nem ve aerosol filtreleri, nem sensörü, flowmetre, gaz emiş pompası gibi gaz örnekleme ve şartlandırma ekipmanları konusunda dünyanın en tecrübeli şirketlerinden olan M&C Tech Group ile en zorlu ve en karmaşık yapılı projelere mühendislik çözümlerimiz ile markanın, Türkiye yetkili satış ve teknik servis distribütörü olarak hizmet vermekteyiz.
JCT ANALYSENTECHNIK

JCT ANALYSENTECHNIK

Güvenilir ve uzun ömürlü emisyon ölçümünde prob, soğutucu, nem filtresi ve sensörü gibi yardımcı ekipmanlar üreten JCT Analysentechnik firmasının, Türkiye yetkili satış ve teknik servis distribütörüyüz.
KÜHME

KÜHME

Elektrik santralleri, nükleer santraller, petrokimya tesisleri gibi yüksek riskli alanlar için özel olarak üretilen emniyet, proses kontrol ve yüksek performans vanaları ile maksimum güvenlik ve güvenilirlik sağlayacak şekilde ürünlerini tasarlayan Alman firması Kühme ile iş ortağıyız.
SK ELEKTRONIK

SK ELEKTRONIK

SEÖS Tebliği kapsamı dahil olmak üzere çevre koruma uygulamalarında ve endüstriyel alanlarda kullanılan, Alman teknolojisi ile üretilmiş portatif ve Thermo-FID toplam organik karbon analizörleri üreticisi SK Elektronik firmasının Türkiye tek yetkili satış ve teknik servis distribütörüyüz.
DPI SEKUR

DPI SEKUR

Endüstriyel tesislerdeki zehirli/boğucu gaz tehlikelerine karşı Avrupa normlarına uygun, kaliteli ve güvenli şekilde tasarlanmış Kişisel Koruyucu Ekipmanları üreticisi İtalyan lider DPI Sekur firmasının Türkiye yetkili çözüm ortağıyız.
LDI ROW

LDI ROW

Dış ortamdan veya endüstriyel işlem suyundan kaynaklanan sudaki yağ sızıntılarını (fuel oils, marine diesel oils, crude oils, diesel, gasoline, kerosene, vb.), son teknoloji temassız sensörü ile gerçek zamanlı olarak tespit eden sistemlerin üreticisi LDI firmasının Türkiye’deki yetkili çözüm ortağıyız.
E2S

E2S

Güvenli alan veya exproof ortamda kullanıma uygun, siren, flaşör, flaşörlü siren ve yangın ihbar butonları konusunda 30 yılı aşkın tecrübesi olan İngiltere menşeili E2S firmasının Türkiye’deki çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.
E-Bülten Kayıt
Bize Ulaşın