ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ

Proses uygulamaları ve sürekli emisyon ölçüm sistemleri alanında kullanılan; gaz analizörleri, ekstraktif gaz analizörleri, in-situ gaz analizörleri, toz analizörleri, debi ölçüm sistemleri, numune alma ve şartlandırma ekipmanları ve SEÖS yazılımı ile profesyonel çözümler sunmaktayız.

Çevre Teknolojileri ve Proses Gaz Analiz Sistemleri bölümü, Sürekli Emisyon Ölçüm Sistemleri ve proses gaz analiz sistemleri olmak üzere iki farklı alanda gaz analiz çözümleri sunmaktadır.
15 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren firmamız; özellikle çimento ve enerji sektörleri başta olmak üzere birçok farklı sektör için SEÖS ve proses gaz analizi uygulamalarında, müşterilerine  profesyonel çözümler sunmaktadır.

Çevre Teknolojileri Kataloğu İçin Tıklayınız.

 

Sürekli Emisyon Ölçüm Sistemleri (SEÖS)

Yasal mevzuatın belirlemiş olduğu kriterlere göre endüstriyel üretim yapan fabrikaların bacalarında kirletici partiküllerin sürekli olarak izlenebilmesi için SEÖS kurulmaktadır. Firmamız, gaz analiz sektöründe dünya çapında önemli markalar olan Siemens, Durag ve Gasmet firmalarının distribütörü olup, ülke genelinde 300'ü aşkın Sürekli Emisyon Ölçüm Sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirmiştir. SEÖS kapsamında aylık olarak yapılması gereken KGS3 ve periyodik olarak yapılması gereken bakım hizmetleri için 25 kişilik uzman teknik kadromuz ile hizmet vermektedir.

Proses Gaz Analiz Sistemi

Gelişen sanayi kolları ve yapılan bilimsel çalışmaların artması ile beraber proses kaynaklı ölçülen gaz türevlerinin artması, enerji üretimi için kullanılan fosil yakıtların azalması ile her geçen gün işletme maliyetlerinin yükselmesinden dolayı önemi artan proses verimliliği kontrolü, ülkemizde de dünyada olduğu gibi proses gaz analizinin önemini gözler önüne sermektedir.

Firmamız, mühendislik ve proje çalışmalarımız ile uygulamaya özel gaz analiz sistemleri tasarlamaktadır. Sistemlerin uygulamaya özel oluşturulması, yapılacak olan ölçümlerin efektif olması ve kurulacak olan analiz sisteminin uzun ömürlü olması için mühendislerimiz ve teknik kadromuz tüm tecrübe ve birikimleriyle kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlanmaktadır.

E-Bülten Kayıt

Set Teknik hakkındaki tüm yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize katılın.

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Mesajınız başarı ile gönderildi. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.