blog_slider-1920x400-blog 500x400-blog

Satış ve Teknik Hizmetler Direktörümüz Sn. Öznur Sun ‘’Proses Güvenliği ve Proses Otomasyonu’’ Zirve Özel Röportajı

set-teknik-oznur-sun-2-2Endüstriyel tesislerin ihtiyacı olan doğru çözümlerin teknik ve ticari olarak sunulması için 14 yıldır hizmet verdiklerini belirten Öznur Sun, Zirve' de yer verecekleri konu başlıkları ve sergileyecekleri ürün – çözümler hakkındaki detayları dergimiz ile paylaştı.

 

Set Teknik Etkinlik Konu Başlıkları

Proses Güvenliği, Proses Otomasyonu, İş Güvenliği, Gaz Algılama, Gaz Analiz, Yanma Teknolojileri konularında paylaşımlarda bulunacağız.

 

Set Teknik Hedef Sektörleri ve Firma Pozisyonları

Petrokimya-kimya, Demir-Çelik, Enerji, Çimento, Kağıt, Maden, Otomotiv, Gıda, Cam, Su ve Atık Su Arıtma, Petrol-Gaz, Tekstil gibi sektörlerde çalışan İş Güvenliği Uzmanları, Proses Mühendisleri, Otomasyon Mühendisleri, Bakım Mühendisleri, Üretim Departmanları, Üst düzey yöneticiler, Satın alma uzmanları hedef kitlemizi oluşturmaktadır.

 

Set Teknik'in Standında Sergilenecek Ürünler

Yanma Optimizasyonu ve Verimliliği Analizörleri, Alev Dedektörleri, Sabit ve Portatif Gaz Algılama Dedektörleri, Kompakt Alev Monitörleri, Endüstriyel İş Güvenliği Ürünlerimizi sergileyeceğiz.

 

Set Teknik'e Göre Etkinliğin Türkiye Endüstrisine Katkısı

Petrokimya, Petrol ve Gaz, Su ve Atık Su, Enerji, Çimento, Kağıt gibi birçok sektörü bir araya getiren bu organizasyon, yeni yatırım yapacak firmalara ışık tutacaktır. Proses Otomasyonu ve Proses Güvenliği konusunda en güncel bilgiler ile katılımcılar arasında bilgi paylaşımını sağlayacak, sektörlerin gelişimine katkıda bulunacaktır. Biz de Set Teknik olarak mühendislik çözümlerimizi 14 yıllık tecrübemizle ziyaretçilerimiz ile paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

 

Pazarın Büyümesi İçin Set Teknik Önerileri

Piyasanın büyüyebilmesi için öncelikle mevcut firmaların yeni yatırımlar yapabilmesi, yeni firmaların girebilmesi için ise gerekli piyasa şartlarının oluşturulması gerekmektedir. Özellikle döviz kurlarındaki dalgalanmalar yeni ve mevcut yatırımcıları, yatırım yapma konusunda duraksatmaktadır.Gerekli piyasa koşullarının oluşmasıyla yatırımlar ile ilgili sorun kendiliğinden çözülecektir.

Bir diğer konu ise; doğru proseste doğru ürünün kullanımı konusundaki bilgi yetersizliğidir. Bu gibi kongreler ve fuarlar konseptleri doğrultusunda ilgili kişilere yol gösterici olmakta ve bilginin paylaşılarak çoğalmasını sağlamaktadır. Doğru ürün kullanımı hem verimlilik artışını sağlarken hem de doğru korumayı sağlayarak proses güvenliğini arttırmaktadır. Set Teknik olarak endüstriyel tesislerin ihtiyacı olan doğru çözümleri teknik ve ticari olarak sunarak 14 yıldır hizmet vermekteyiz.

Röportajı indirmek için tıklayınız!

Paylaş:
İlgili Ürünler
Diğer İçerikler

TEMSİLCİLİKLER

E-Bülten Kayıt
Bize Ulaşın