SET TEKNİK EMNİYET VE ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ, 14. TÇMB ULUSLARARASI TEKNİK SEMİNER VE SERGİSİ’NDE!

Teknik Emniyet Gaz ve Alev Algılama, Çevre Teknolojileri ve Yanma Teknolojileri Sistemleri konusunda uzman Set Teknik Emniyet ve Çevre Teknolojileri, Türkiye Çimento Birliği organizasyonunda, 10-13 Ekim tarihleri arasında, Kaya Palazzo Golf Resort Belek, Antalya’da, 14’üncüsü gerçekleşen TÇMB Uluslararası Teknik Seminer ve Sergisi’nde yoğun ilgi ile karşılaştı.

Set Teknik Emniyet ve Çevre Teknolojileri, 14. TÇMB Uluslararası Teknik Seminer ve Sergisinde Yoğun İlgi İle Karşılaştı

Teknik Emniyet Gaz ve Alev Algılama, Çevre Teknolojileri ve Yanma Teknolojileri Sistemleri konusunda uzman Set Teknik Emniyet ve Çevre Teknolojileri, Türkiye Çimento Birliği organizasyonunda, 10-13 Ekim tarihleri arasında, Kaya Palazzo Golf Resort Belek, Antalya'da, 14'üncüsü gerçekleşen TÇMB Uluslararası Teknik Seminer ve Sergisi'nde yoğun ilgi ile karşılaştı.

1987 yılından bu yana 2 yılda bir düzenlenen Teknik Seminer ve Sergisi'nde, çimento sektöründeki yeni teknolojiler, hizmet, sistem ve ürün geliştiren sektör firmaları teması yer aldı. Sonuncusu 2015 yılında yine Antalya'da gerçekleştirilmiş olan organizasyon, 512 katılımcı ve 103 firma ile ulusal ve uluslararası çimento endüstrisini başarılı bir şekilde bir araya getirdi.

Uzman kadrosu ile ziyaretçilerin sorularını, mühendislik çözümleriyle yanıtlayan Set Teknik, ziyaretçilerine tecrübelerini aktardı.

Paylaş:
İlişkili Ürünler

E-Bülten Kayıt

Set Teknik hakkındaki tüm yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize katılın.

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Mesajınız başarı ile gönderildi. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.