blog_slider-1920x400-blog 500x400-blog

Set Teknik Emniyet ve Çevre Teknolojileri, 14. TÇMB Uluslararası Teknik Seminer ve Sergisi’nde!

14. TÇMB Uluslararası Teknik Seminer ve SergisiSet Teknik Emniyet ve Çevre Teknolojileri, 14. TÇMB Uluslararası Teknik Seminer ve Sergisinde Yoğun İlgi İle Karşılaştı

Teknik Emniyet Gaz ve Alev Algılama, Çevre Teknolojileri ve Yanma Teknolojileri Sistemleri konusunda uzman Set Teknik Emniyet ve Çevre Teknolojileri, Türkiye Çimento Birliği organizasyonunda, 10-13 Ekim tarihleri arasında, Kaya Palazzo Golf Resort Belek, Antalya'da, 14'üncüsü gerçekleşen TÇMB Uluslararası Teknik Seminer ve Sergisi'nde yoğun ilgi ile karşılaştı.

1987 yılından bu yana 2 yılda bir düzenlenen Teknik Seminer ve Sergisi'nde, çimento sektöründeki yeni teknolojiler, hizmet, sistem ve ürün geliştiren sektör firmaları teması yer aldı. Sonuncusu 2015 yılında yine Antalya'da gerçekleştirilmiş olan organizasyon, 512 katılımcı ve 103 firma ile ulusal ve uluslararası çimento endüstrisini başarılı bir şekilde bir araya getirdi.

Uzman kadrosu ile ziyaretçilerin sorularını, mühendislik çözümleriyle yanıtlayan Set Teknik, ziyaretçilerine tecrübelerini aktardı.

Paylaş:
İlgili Ürünler
Diğer İçerikler

TEMSİLCİLİKLER

E-Bülten Kayıt
Bize Ulaşın