SET TEKNİK, 3. PROSES OTOMASYONU ZİRVESİ VE SERGİSİ'NDE KURUMSAL VİZYONUYLA FARK YARATTI!

Teknik Emniyet, Çevre ve Yanma Teknolojileri Uzmanı Set Teknik, değerli çalışanlarıyla ziyaretçilerini D17 standında ağırladı.

Sektöre yön vererek Teknik Emniyet tarafında Portatif Gaz Dedektörleri ve Sabit Gaz Dedektörleri, Alev Dedektörleri; Endüstriyel İş Güvenliği'nde Solunum Setleri, Kaçış Solunum Sistemleri; Çevre Teknolojileri'nde Sürekli Emisyon Ölçüm Sistemleri, Proses Gaz Analiz Sistemleri; Yanma Teknolojileri'nde Kompakt Alev Monitörleri, Fırın İçi Kamera Sistemleri & Termografi ve Ateşleyiciler arasında fark yaratan Set Teknik, 18-20 Eylül 2018 tarihlerinde düzenlenen 3. Proses Otomasyonu Zirvesi ve Sergisi & 3. Proses Güvenliği Sempozyumu'nda yoğun ilgi gördü.

Organizasyon, Endüstriyel Otomasyon Sanayiciler Derneği ENOSAD iş birliği ile ST Alternatif Fuarcılık tarafından "Proses Sektörünün En Büyük Organizasyonu" temasıyla, İstanbul-Yeşilköy / WOW Kongre Merkezi'nde, 3 gün süren Kimya ve Petrokimya, Petrol ve Gaz, Kağıt Hamuru ve Kağıt, Gıda-İlaç, Su ve Atık Su, Enerji, Çimento ve Maden, Demir-Çelik, Otomotiv gibi önemli sektörlerin yer aldığı 3. Proses Otomasyonu Zirvesi ve Sergisi'nin 3'üncüsü gerçekleştirildi. Zirvede ulusal ve uluslararası düzeyde çok sayıda uzman bir araya gelerek bilgi ve tecrübelerini paylaştı.

Prosesi, Ortamı ve Vanaları Yönetmek, Proses'in Dünü, Bugünü, Yarını gibi sempozyum konuları ile de ziyaretçilerini bilgilendiren zirve, proseste doğru ürünün kullanımı konusunda da ziyaretçilerini bilinçlendirdi.

Yanma Optimizasyonu ve Verimliliği Analizörleri, Alev Dedektörleri, Sabit ve Portatif Gaz Algılama Dedektörleri, Kompakt Alev Monitörleri, Endüstriyel İş Güvenliği ürünleri ile birçok farklı sektörün ihtiyacını karşılayan Set Teknik, mühendislik çözümlerini ve proses sektöründeki tecrübelerini ziyaretçilerine aktardı.

Paylaş:
İlişkili Ürünler

E-Bülten Kayıt

Set Teknik hakkındaki tüm yeniliklerden haberdar olmak için e-posta listemize katılın.

Lütfen bekleyiniz.. E-posta adresi hatalı. * işaretli alanlar boş bırakılamaz. Mesajınız başarı ile gönderildi. Hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz.