blog_slider-1920x400-blog 500x400-blog

Siemens Sipprocess GA700 ile Sunulan Yenilikler

blog_-01Siemens SIPPROCESS GA700 model analizör yeni nesil modüler tasarımıyla sürekli gaz analizi dünyasına yeni bir soluk getirmektedir.
Kızılötesi (infrared), Isıl iletkenlik (Thermal conductivity) ve paramanyetik ölçüm teknolojileri gibi 3 farklı analizör teknolojisini bir çatı altında toplayan GA700, ölçülmek istenen gaz türevlerine göre konfigüre edilebilmektedir. 

0-5 ppm ölçüm aralığından %100 derişime kadar geniş ölçekli sensörlere sahip olan GA700, hassas güvenilir ve kararlı ölçüm yapma gibi yetenekleriyle ön plana çıkmaktadır.

Talep edilen ölçüm hassasiyetine ve ölçülmek istenen en düşük ölçüm değerine göre flow type (referans gazlı) ve non-flow type ( kendinden dahili referans gaz hücreli) opsiyonları da olan GA700, bu sayede talep edilen her türlü hassasiyet ve ölçüm aralıklarına hitap edebilmektedir. 
Siemens'in uzun yıllardır kullanılan Ultramat6, Calomat6 ve Oxymat6 analizörlerinin geliştirilmesiyle ortaya çıkan Ultramat7, Calomat7 ve Oxymat7 sensörleri; GA700 sürekli ölçüm analizörü içerisine entegre edilmektedir. 

TÜV onaylı KGS1 (QAL1) sertifikası sayesinde EN14181, EN15267 ve Sürekli emisyon ölçüm sistemleri tebliğine tam uyumlu olarak gelişmiş teknolojisini kullanıcılara sunmaktadır. Temel olarak;

- Kimya Sektörü siprocess-ga700-01
- Rafineri ve Petrokimya
- Demir – Çelik
- Metalurji
- Enerji Üretimi
- Gaz üretimi
- Syngaz ölçümleri 
- Ar-ge Laboratuvarları
- Çevre koruma gibi sektörlerdeki proseslere doğrudan hitap etmektedir.
 
Analizörün; kullanılacağı alana ve şartlara göre rack tipi ( bir pano içerisine monte edilebilen), duvar tipi ( hali hazır panolu şekilde) ve Atex Zone 1 ve Zone 2 uyumlu pano opsiyonları mevcuttur. 
 

ekran_01Analizör üzerindeki kullanıcı dostu klavye ve kolay anlaşılabilir menüsü sayesinde saha personellerinin müdahalesine ve kontrolüne uygun tasarlanmıştır.  

Set Teknik Emniyet ve Çevre Teknolojileri A.Ş. olarak; Gaz Algılama Sistemleri, Proses Gaz Analiz Sistemleri, Sürekli Emisyon Ölçüm Sistemleri, Endüstriyel İş Güvenliği Ekipmanları ve Yanma Teknolojileri konularında, 2004 yılından bu yana her geçen gün geliştirerek bugüne taşıdığımız satış ve teknik destek tecrübemiz ve tamamı Türkiye ve Avrupa normlarına uyumlu ürünlerimiz ile mühendislik çözümleri sunmaktayız.

siemens_ga_700-2-1

 

Paylaş:
İlgili Ürünler
Diğer İçerikler

TEMSİLCİLİKLER

E-Bülten Kayıt
Bize Ulaşın