blog_slider-1920x400-blog 500x400-blog

E2S Manuel Alarm İhbar Butonları

e2s-alarm-01E2S tehlikeli konum ihbar butonu serisi; anlık, çift hareketli döndürme ve itme ile sıfırlama aleti dahil olmak üzere çeşitli çalışma modlarına sahiptir. Kırılmalı camlı ve basmalı düğme türlerini içerir. Standart olarak SIL2 uyumlu seride; sağlam alüminyum gövde, GRP veya 316 paslanmaz çelik muhafazaları mevcuttur. 

1-4

E2S BExCP3-PB Serisi Manuel Yangın Butonu

BExCP3-PB serisi manuel yangın butonu; korozyona dayanıklı, bakır içermeyen LM6 (A413) alüminyum gövdeye ve boya kaplamalı muhafazalara sahiptir. İzleme dirençleri olan ve olmayan versiyonları mevcuttur. PESO, INMETRO ve Ex EAC onaylarıyla IECEx ve ATEX standartlarına göre sertifikalandırılmıştır. Basmalı düğme mekanizması, yaylı bir kapakla korunmaktadır. Bu nedenle anahtar iki etkili bir aktivasyon gerektirir. BExCP3-PT, üniteyle birlikte verilen özel anahtar kullanılarak, kullanıcı tarafından yeniden ayarlanabilir.

 

 

1-24-140_stexcp8-pb-1-2E2S STExCP8-PB Serisi Yangın İhbar Butonu

STExCP8-PB serisi ihbar butonu, yangın ve gaz alarm sistemleri için zone 1 ve 2 tehlikeli alanların yanı sıra acil kapatma ve proses kontrol uygulamaları için tasarlanmıştır. Standart DIN ray terminalleri, kompakt yapısı ve sahada kurulu EOL veya seri cihazlar için özel bağlantılar sağlayan yenilikçi yapıdadır. IEC 61508 (2010) ile uyumlu SIL 2 sertifikası mevcuttur.

 

 

1-24-040_gnexcp6b-pb-b-1-2-2

E2S GNExCP6-PB Serisi Manuel Yangın Butonları

Aleve dayanıklı GNExCP6-PB serisi sıfırlama düğmeli manuel yangın butonları, yangın ve gaz alarm sistemlerinin kontrolü zone 1, 2, 21 ve 22 tehlikeli alanlar için onaylanmıştır. Sağlam, hafif GRP muhafazası UV'ye dayanıklıdır. Hem karada hem de denizde zorlu ve tehlikeli uygulamalarda cihazı başlatmak için korozyonsuz bir çözüm sunar. Opsiyonel olarak seri dirençler, diyot veya zener diyotlar ve bir LED göstergesi olan versiyonları mevcuttur. Ayrıca tek veya çift kutuplu değiştirmeyi sağlar. PESO, INMETRO ve Ex EAC onaylarıyla IECEx ve ATEX standartlarına göre sertifikalandırılmıştır. Basmalı düğme mekanizması, yaylı bir kapakla korunmaktadır. Bu nedenle anahtar, iki etkili bir aktivasyon gerektirir. GNExCP6-PT, üniteyle birlikte verilen özel anahtar kullanılarak kullanıcı tarafından yeniden ayarlanabilir.

 

 

 

E2S GNExCP7-BG Serisi Manuel Yangın Butonları4-2

GNExCP7-BG serisi Ex d patlamaya dayanıklı cam kırma manuel yangın butonları, en zorlu tehlikeli ortamlar için üretilmiş, 316 paslanmaz çelik mekanizmalı ve IP66/67 sınıfıyla sağlam bir GRP muhafazaya sahiptir. Kolay kurulum ve montaj ile kullanıcısına zaman tasarrufu sağlar. Yangın alarm sistemleri ve manuel sinyalizasyon kutuları için UL38 veya ULC-S528 standardına ve manuel istasyonlar için UL38 standardına uygunluk gerektiren işlere çözüm sunar.

 

Set Teknik Emniyet ve Çevre Teknolojileri A.Ş. olarak; Gaz Algılama Sistemleri, Proses Gaz Analiz Sistemleri, Sürekli Emisyon Ölçüm Sistemleri, Endüstriyel İş Güvenliği Ekipmanları ve Yanma Teknolojileri konularında, 2004 yılından bu yana her geçen gün geliştirerek bugüne taşıdığımız satış ve teknik destek tecrübemiz ve tamamı Türkiye ve Avrupa normlarına uyumlu ürünlerimiz ile mühendislik çözümleri sunmaktayız.

Paylaş:
İlgili Ürünler
Diğer İçerikler

TEMSİLCİLİKLER

E-Bülten Kayıt
Bize Ulaşın