blog_slider-1920x400-blog 500x400-blog

E2S Uyarı Ekipmanları Set Teknik Güvencesiyle Sizlerle

e2s-uyari-ekipman-03-2E2S, alanında 28 yılı aşkın tecrübesiyle tehlikeli ve güvenli alanlarda kullanılmak üzere enerji, maden, deniz, kimya, ulaşım ve endüstri gibi çok çeşitli sektörlere hitap eden yüksek performanslı sesli ve görsel uyarı ekipmanları tasarımı ve geliştirmesi ile dünyanın önde gelen uyarı ekipmanları üreticisidir.

Merkez ofisi ve üretim operasyonları, küresel pazarlara hizmet veren bir müşteri hizmetleri merkezi ile birlikte tasarım, üretim, kalite güvencesi, test ve sevkiyat için kapsamlı tesislerle Londra, İngiltere'de bulunmaktadır. Ayrıca Kuzey ve Güney Amerikalı müşterilerini de Houston'daki özel dağıtım merkezi ile desteklemektedir.

Uyarı ekipmanlarının tasarımında ve üretiminde uzman olarak kalite ve ürün standartları dünya çapındaki birçok standardı karşılar. ISO9001:2015 sertifikasına sahip olmasının yanı sıra, ses ölçümleri için yankısız bir oda, ışık analizi için spektrometre, çevresel test odası ve EMC testi gibi kapsamlı testlerle, ürünlerin en zorlu ortamlarda çalışabileceğini doğrulamaktadır. Bunun yanında özel uzman tavsiyesi ile birlikte çeşitli uygulamalara standart ve ısmarlama çözümler de sunulmaktadır.

Ürün onayları ve sertifikaları arasında UL, cUL, IECEx, ATEX, FM, VdS, DNV, INMETRO, CU TR ve MED bulunmaktadır.

 

E2S Markasının Sizlere Sunabileceğimiz Ürünleri:

1. Flaşör

Görsel uyarı ekipmanlarıdır. Herhangi bir tehlike anında sizleri görsel olarak uyarmak için LED ve Xenon teknolojileri kullanılarak tasarlanmışlardır. UL, cUL, IECEx ve ATEX sertifikalarının yanı sıra SIL1 ve SIL2 uyumlulukları olan ürünler de mevcuttur.

E2S Flaşörler için tıklayınız.

2. Siren

İşitsel uyarı ekipmanlarıdır. Geniş ses şiddeti aralığı ile herhangi bir tehlike anında sizleri işitsel olarak uyarmak için tasarlanmışlardır. UL, cUL, IECEx ve ATEX sertifikalarının yanı sıra SIL1 ve SIL2 uyumlulukları olan ürünler de mevcuttur.

E2S Sirenler için tıklayınız.

3. Kombine Siren ve Flaşör

Görsel ve işitsel uyarı ekipmanlarıdır. Herhangi bir tehlike anında sizleri hem görsel, hem de işitsel olarak uyarmak için tasarlanmışlardır. UL, cUL, IECEx ve ATEX sertifikalarının yanı sıra SIL1 ve SIL2 uyumlulukları olan ürünler de mevcuttur.

E2S Kombine Siren ve Flaşör için tıklayınız.

4. Yangın İhbar Butonu

Yangın ihbar butonu, insanların tespit ettiği tehlikeli olayları sisteme doğrudan bildirmelerine yarayan cihazlardır. Cam kırmalı, basmalı ve çift hareket döndürmeli seçenekleri mevcuttur. IECEx ve ATEX sertifikalarının yanı sıra SIL2 uyumlulukları mevcuttur.

E2S Yangın İhbar Butonları için tıklayınız.

 

Set Teknik Emniyet ve Çevre Teknolojileri A.Ş. olarak; Gaz Algılama Sistemleri, Proses Gaz Analiz Sistemleri, Sürekli Emisyon Ölçüm Sistemleri, Endüstriyel İş Güvenliği Ekipmanları ve Yanma Teknolojileri konularında, 2004 yılından bu yana her geçen gün geliştirerek bugüne taşıdığımız satış ve teknik destek tecrübemiz ve tamamı Türkiye ve Avrupa normlarına uyumlu ürünlerimiz ile mühendislik çözümleri sunmaktayız.

 

 

Paylaş:
İlgili Ürünler
Flaşörler

Flaşörler

E2S
Sirenler

Sirenler

E2S
Flaşörlü Sirenler

Flaşörlü Sirenler

E2S
Yangın İhbar Butonları

Yangın İhbar Butonları

E2S
Alarm ünitesi

Alarm ünitesi

E2S
Diğer İçerikler

TEMSİLCİLİKLER

E-Bülten Kayıt
Bize Ulaşın