1920x400-te-1-2 500x400-te

Flaşörler

BExBG Xenon Flaşör Serisi

BExBG Xenon Flaşör Serisi

E2S
BExBG serisi flaşörler sağlam yapısı ile en zorlu ortamlarda kurulum sağlar. Ek özellikleri, çoklu işaret sistemlerinde otomatik senkronizasyonu içerir ve standart olarak paslanmaz çelik koruma ve montaj braketi ile birlikte gelir. BEx serisi, kromat ve toz boya kaplamalı, korozyona dayanıklı, LM6 alüminyumdan üretilmiş muhafazalara sahiptir.
BExBGL2 LED Flaşör

BExBGL2 LED Flaşör

E2S
BExBGL2 model flaşör, patlamaya dayanıklı Ex d LED durum ışığı ve flaşör lambası, görünürlüğü her yöne optimize etmek için yönlendirilmiş bir dizi yüksek güçlü Cree® LED'i kullanır. Flaşör, 87 kandelaya kadar ışık çıkışı ile durum göstergesi kullanımı için sabit bir flaşör olarak yapılandırılabilir. Alternatif olarak, uyarı uygulamaları için 160 kandelaya kadar ışık çıkışına sahip beş yanıp sönme modundan biri de kullanılabilir. DC voltaj versiyonları, birden fazla uyarının tek bir cihazdan bildirilmesini sağlayan, uzaktan seçilebilen üç aşamaya sahiptir.
D1xB2LD2 LED Flaşör

D1xB2LD2 LED Flaşör

E2S
D1xB2LDL2 model flaşör, dünya çapında onaylanmış, patlamaya dayanıklı, çok işlevli bir LED flaşördür. IP66 koruma sınıfına sahiptir ve Zone 1, 2, 21 ve 22 alanlarında kullanıma uygundur. D1xB2LD2 serisi flaşörler, yüksek ortam ışığı seviyelerine sahip ortamlarda etkili sinyalizasyon için gereken yüksek çıkışlı bir LED flaş üretir.
D1xB2 Xenon Flaşör Serisi

D1xB2 Xenon Flaşör Serisi

E2S
D1xB2 serisi flaşörler, yüksek ortam ışığı seviyelerine sahip ortamlarda etkili sinyalizasyon için gereken yüksek çıkışlı bir Xenon flaş üretir.IP66 koruma sınıfına sahiptir ve Zone 1, 2, 21 ve 22 alanlarında kullanıma uygundur.
GNExB2LD2 LED Flaşör

GNExB2LD2 LED Flaşör

E2S
GNExB2LD2 model flaşör, görünürlüğü herhangi bir yönde optimize etmek için yönlendirilmiş bir dizi yüksek güçlü Cree® LED'i kullanır Flaşör, 174 kandelaya kadar ışık çıkışı ile durum göstergesi kullanımı için sabit bir flaşör olarak yapılandırılabilir. Alternatif olarak, uyarı uygulamaları için 338 kandelaya kadar ışık çıkışına sahip beş yanıp sönme modundan biri de kullanılabilir. DC voltaj versiyonları, birden fazla uyarının tek bir cihazdan bildirilmesini sağlayan, uzaktan seçilebilen üç aşamaya sahiptir.
GNExB2 Xenon Flaşör Serisi

GNExB2 Xenon Flaşör Serisi

E2S
GNExB2 serisi flaşörler, 479 kandela ışık yoğunluğuna sahiptir. Uzun mesafelerde ve yüksek ortam ışığında verimli sinyalizasyon için gereken çok yüksek çıkışlı bir Xenon flaşördür. IP66/67 koruma sınıfına sahip olan bu flaşör, Zone 1, 2, 21 ve 22 alanlarında kullanıma uygundur.
GNExB1 Xenon Flaşör

GNExB1 Xenon Flaşör

E2S
GNExB1X05 model flaşör, 117 kandela'nın üzerinde yüksek çıkışlı bir Xenon flaş üretir. IP66 koruma sınıfına sahip olan bu flaşör, Zone 1, 2, 21 ve 22 alanlarında kullanıma uygundur. SIL1 standart olarak IEC61508 (2010) ile uyumludur.
STExB2 LED Flaşör

STExB2 LED Flaşör

E2S
STExB2LD2 model flaşör, görünürlüğü herhangi bir yönde optimize etmek için yönlendirilmiş bir dizi yüksek güçlü Cree® LED'i kullanır. Flaşör, 174 kandelaya kadar ışık çıkışına sahiptir. Alternatif olarak, uyarı uygulamaları için 338 kandelaya kadar ışık çıkışına sahip beş yanıp sönme modundan biri de kullanılabilir. DC voltaj versiyonları, birden fazla uyarının tek bir cihazdan bildirilmesini sağlayan, uzaktan seçilebilen üç aşamaya sahiptir.. SIL1 standart olarak IEC61508 (2010) ile uyumludur.
STExB2 Xenon Flaşörler

STExB2 Xenon Flaşörler

E2S
STExB2 serisi flaşörler, yüksek ortam ışığı seviyelerine sahip ortamlarda etkili sinyalizasyon için gereken yüksek çıkışlı bir Xenon flaş üretir. IP66 koruma sınıfına sahip olan bu flaşör, Zone 1, 2, 21 ve 22 alanlarında kullanıma uygundur. SIL1 standart olarak IEC61508 (2010) ile uyumludur.
STExB2 Döner Flaşör

STExB2 Döner Flaşör

E2S
STExB2RT1 model flaşörler, yüksek ortam ışığı seviyelerine sahip ortamlarda etkili sinyalleşme için gereken yüksek çıkışlı dönen bir sinyal üretir. IP66 koruma sınıfına sahip olan bu flaşör, Zone 1, 2, 21 ve 22 alanlarında kullanıma uygundur.
D1xB2 UL1971 Xenon Flaşörler

D1xB2 UL1971 Xenon Flaşörler

E2S
Hafif, denizcilik sınıfı muhafaza, işitme engelli uygulamalar için uygun optimum yangın sinyalini oluşturmak üzere tasarlanmıştır. Yenilikçi yapısı, herhangi bir ek aksesuara ihtiyaç duymadan hem kanala hem de yüzeye montaj özelliklerini içerir. Aynı güç kaynağından güç verildiğinde birden fazla D1xB2 serisi flaşörler otomatik olarak senkronize olur; devrede herhangi bir ek senkronizasyon modülüne olan ihtiyacı ortadan kaldırır.
D2xB1 UL1971 Flaşör Serisi

D2xB1 UL1971 Flaşör Serisi

E2S
Birden fazla D2xB1XH1 ünitesi, aynı güç kaynağından güç verildiğinde, devrede herhangi bir ek senkronizasyon modülüne olan ihtiyacı ortadan kaldırarak otomatik olarak senkronize olur. IP66 koruma sınıfına sahiptir.
D2xB1 UL1638 Flaşör Serisi

D2xB1 UL1638 Flaşör Serisi

E2S
Korozyona dayanıklı, denizcilik sınıfı alüminyum döküm muhafaza, en zorlu tehlikeli konum ortamlarında esneklik sağlayan fosfatlı ve toz boyalıdır. IP66 koruma sınıfına sahiptir.
E2xB Flaşör Serisi

E2xB Flaşör Serisi

E2S
Tehlikeli alanlarda kullanıma uygun olan E2xB serisi flaşörler IECEx ve ATEX sertifikalıdır. E2x serisi, korozyona dayanıklı özellikleriyle en zorlu ortamlar için uygun olan muhafazalara sahiptir.
IS-mB1 LED Flaşör

IS-mB1 LED Flaşör

E2S
IS-mB1, altı adet yüksek çıkışlı LED dizisine sahip kompakt bir flaşördür. IS-mB1, yangın, güvenlik ve proses kontrolü dahil olmak üzere tüm kendinden emniyetli sinyalizasyon uygulamaları için uygundur.
IS-L101L LED Flaşör

IS-L101L LED Flaşör

E2S
IS-L101L ünitesi, parlak yanıp sönen bir uyarı sinyali sağlayan, kendinden güvenli bir flaşördür. Ünite bağımsız olarak veya bir IS-A105N 49 alarm sireni ile birlikte kullanılabilir.
IS-pB1 LED Göstergesi

IS-pB1 LED Göstergesi

E2S
IS-pB1, tüm tehlikeli alanlarda güvenilir, uygun maliyetli görsel durum göstergesi sağlayan kompakt, panel montajlı bir LED göstergesidir. Tüm modeller, sabit parlaklığı koruyan ve aşırı voltajlara karşı koruma sağlayan 20mA akım regülatörü içerir.
BEx Kaplama Montajları

BEx Kaplama Montajları

E2S
Paslanmaz çelik bir arka plakaya monte edilen E2S, kurulumu basitleştirmek için Exe Bağlantı Kutusu seçeneğiyle birlikte 5 adede kadar farklı bileşen sunabilir. Durum ışıkları konfigürasyonları, yüksek güçlü BExBGL2 LED işaretini kullanabilir.
BExCBG Çift Flaşör Serisi

BExCBG Çift Flaşör Serisi

E2S
Aleve dayanıklı BExCBGL2-05 çift LED ve Xenon flaşörler, IECEx ve ATEX standartlarına göre onaylanmıştır. BEx serisi model flaşörlerde iki M20 kablo girişi, giriş ve çıkış terminalleri içeren geniş sonlandırma alanları ve IP66/67 giriş koruması bulunur.

Flaşör Nedir?

Flaşörler; yangın ve gaz algılama sisteminin bulunduğu alanda, alarm anında ortamı görsel olarak uyaran, uyarı ekipmanıdır.

E2S Flaşör Çeşitleri Nelerdir?

E2S, endüstriyel tesislerin güvenli alanlarında veya exproof ortamlarında kullanıma uygun joule, candle ve dual opsiyonları bulunan, Xenon ve LED teknolojisine sahip flaşör çeşitlerini içermektedir. Uygulamaya göre SIL1 ve SIL2 standartlarına sahip, UL, cUL, IECEx ve ATEX protokolleri tarafından onaylanmış, alüminyum, GRP ya da 316 paslanmaz çelik seçenekleri bulunmaktadır.

Flaşörlerin Kullanım Alanları Nelerdir?

Flaşörler; endüstriyel tesisler, enerji santralleri, petrokimya ve rafineri tesisleri, demir çelik tesisleri ve atıksu arıtma tesisleri başta olmak üzere çok yaygın kullanım alanlarına sahiptir.

İhtiyaçlara Göre En Uygun Flaşör Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Uygulama ortamının tehlike sınıfına, minimum ve maksimum sıcaklığına, iç veya dış ortamda kullanımına ve flaşörün koruma sınıfına dikkat edilerek, istenilen flaşör rengi seçimiyle birlikte en uygun flaşör belirlenmelidir.

Flaşör Fiyatları Ne Kadardır?

Endüstriyel tesislerdeki projelerde yer alan uyarı ekipmanlarının modeline ve sayısına göre fiyatlandırma değişiklik göstermektedir. E2S uyarı ekipmanları fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TEMSİLCİLİKLER

E-Bülten Kayıt
Bize Ulaşın