blog_slider-1920x400-blog 500x400-blog

E2S Gelişmiş Siren & Flaşör Yapılarıyla Tehlike Bildirimi İçin Güçlü Çözümler Sunar

e2s-07-3

E2S birçok uygulamaya uygun geniş yelpazede siren&flaşör üretmektedir. Siren ve flaşör aynı anda veya ayrı ayrı çalıştırılabilir. Ürünün kompakt ve ergonomik yapısı, kurulumunu kolaylaştırır. Performansı ve geniş kapsama alanı ile kullanıcısına avantaj sağlar.

Uygulamalara uygun, hafif, korozyona ve darbelere dayanıklı farklı boyutlarda ve renklerde gövde seçenekleri, xenon veya led opsiyonlu ışık yapısı, sahada kolayca değiştirilebilir farklı renklerde lens renk filtresi, farklı tonlarda ve dB'lerde ses çıkışı ile geniş kurulum sıcaklığı aralığıyla en zorlu koşullara uyumluluk sağlar. Özel ton konfigürasyonları ve uluslararası kabul görmüş frekansları vardır. Birden fazla uyarının tek bir cihazdan bildirilmesini sağlayan, uzaktan seçilebilen 64 tona kadar opsiyonu mevcuttur. Tasarımı sayesinde çok yönlü ses dağılımı sağlar.

Patlamaya dayanıklı alanlarda kullanılan exproof siren&flaşör bulunduğu ortamdan dolayı meydana gelebilecek yangın ve patlamalara karşı ortamı tehlikeye düşürmez. Yüksek ışık ve dB seviyelerine, hem görsel hem işitsel uyarı yapısı, tehlikeli ortamlarda daha güvenli çalışma imkanı sağlarlar. D sınıfı amplifikatör teknolojisi yeni siren elektroniğini içermektedir. Radyal siren versiyonları 113 dB'e kadar sahip kompakt yapıdadır.

Yeni kablolama konfigürasyonları, çoklu alarm aşamalarında hem ters hem de standart polarite hattının izlenmesine izin verir. Ek olarak, alarm aşamalarının dördü etkinleştirilebilir ve bağımsız çıkışlar aracılığıyla hat izlenebilir - her kanalda hat izleme modülleri kullanan PLC tabanlı sistemlerle kullanım için idealdir. Entegre izleme diyotları ve kullanıcı tarafından yapılandırılabilen hat sonu seçenekleri, denetimli kontrol panelleriyle uyumluluğu sağlar.

Patlama riski olan bölgelerde, exproof siren&flaşör tercih edilmelidir. Bu gibi tesisler aşağıdaki şekilde özetlenebilir;

 • Endüstriyel Tesisler1-23-999_d1xc_group-1
 • Fabrikalar
 • Enerji Üretim Alanları
 • Petrokimya Tesisleri
 • Maden Ocakları
 • Kazan Dairesi
 • Tanklı Odalar
 • HES (hidroelektrik santraller) Tesisleri
 • Trafo Merkezleri
 • Elektrik Odaları
 • Enerji İkmal Tesisleri

Ürün onaylarımız ve sertifikalarımız arasında UL, cUL, IECEx, ATEX, FM, VdS, DNV, INMETRO, CU TR ve MED bulunmaktadır.

sertifika

Set Teknik Emniyet ve Çevre Teknolojileri A.Ş. olarak; Gaz Algılama Sistemleri, Proses Gaz Analiz Sistemleri, Sürekli Emisyon Ölçüm Sistemleri, Endüstriyel İş Güvenliği Ekipmanları ve Yanma Teknolojileri konularında, 2004 yılından bu yana her geçen gün geliştirerek bugüne taşıdığımız satış ve teknik destek tecrübemiz ve tamamı Türkiye ve Avrupa normlarına uyumlu ürünlerimiz ile mühendislik çözümleri sunmaktayız.

 

Paylaş:
İlgili Ürünler
Flaşörlü Sirenler

Flaşörlü Sirenler

E2S
Diğer İçerikler

TEMSİLCİLİKLER

E-Bülten Kayıt
Bize Ulaşın