blog_slider-1920x400-blog 500x400-blog

LDI ROW Yağ Sızıntısı Tespit Sistemleri

row-blogLDI firması 1991 yılından beri temassız yağ tespit teknolojileri konusunda çalışmaktadır. Gerçek zamanlı olarak yüzeydeki sızıntıları tespit edecek daha basit ve daha esnek cihazlara olan talep LDI'nin ROW'u geliştirmesine neden olmuştur.

2013 yılında ilk olarak ROW; Oil versiyonunu çıkartan ve 2014 yılı içerisinde STAINLESS STEEL ve EXD versiyonlarını da çıkartan LDI firması, bugün itibarı ile yağ sızıntı tespit sistemleri olarak 2 farklı versiyonda (normal yağlar ve BTEX yağlar için) ürüne sahiptir.

ROW (Remote Optical Watcher), temassız otonom bir sensör olup gerçek zamanlı olarak sudaki yağ sızıntılarını tespit eder. Bunu yapmak için yağın doğal floresan özelliğini kullanır ve marine dieselden bitkisel yağlara kadar ve hatta jet yakıtları da dahil olmak üzere birçok yağ tespiti yaparak anında sizi uyarır.

Dış ortamdan veya endüstriyel işlem suyundan kaynaklanan sudaki yağ sızıntılarını (Türbin yağları, bitkisel yağlar, fuel oil, marine diesel oils, ham/işlenmemiş yağlar, dizel, gaz yağları, gazolin, kerosen vb.), son teknoloji temassız optik sensörü ile gerçek zamanlı olarak tespit eden sistemlerin üreticisi LDI firmasının Türkiye'deki yetkili çözüm ortağıyız.

Endüstriyel proseslerin güvenli kalmasını ve çevre risklerinin sorumlu bir şekilde yönetilmesini sağlamayı amaçlayan LDI firmasının ürünlerinden ROW'un;

ROW ALUMINIUM – Anodize alüminyum muhafaza,

ROW STAINLESS STEEL – Paslanmaz çelik muhafaza,

ROW ATEX – EXD muhafaza,

ROW LIGHT FRACTION – Paslanmaz çelik ya da EXD muhafaza seçeneklerini, portföyümüze katmış bulunmaktayız.

Bizler de SET TEKNİK olarak; firmanın temassız erken tespit çözümleri konusundaki tecrübesini ve global anlamda birçok uygulama örneği bulunan bu ürünleri müşterilerimize sunarak, aynı amaçlar ile hareket etmeye ve siz değerli müşterilerimizle başta rafineriler, üretim tesisleri, enerji santralleri gibi sektörler olmak üzere ürünün kullanımının proseslerinize değer katacağı her endüstriyel uygulamada çalışmaya hazırız.  Daha fazla detay için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

LDI ROW Türkçe Broşürü için Tıklayınız.

Paylaş:
İlgili Ürünler
Diğer İçerikler

TEMSİLCİLİKLER

E-Bülten Kayıt
Bize Ulaşın