1920x400-te-1-2 500x400-te

Alan Tarama Monitörü

BW Rigrat

BW Rigrat

Honeywell
BW Rigrat, uzun çalışma ömrü ve gelişmiş kablosuz bağlantı seçenekleri ile en ileri ve en yeni alan tarayıcı monitörüdür. Farklı gaz sensörleri ve sensör teknolojileri ile birçok uygulamaya opsiyon sunabilmektedir. 2 aya kadar kesintisiz çalışma imkanı sunan BW Rigrat, ölçüm sırasında kullanılacak özelliklerin seçilmesi durumunda, tahmini şarj süresini gösterebilmektedir. 8 cihaza kadar haberleşebilme yeteneğinin yanında, Honeywell’in diğer gelişmiş kablosuz haberleşme uygulamaları ile uyum sağlayabilir. Bu sayede işletmeniz için sınırsız uygulama imkanı sunabilmektedir.
AreaRae Plus

AreaRae Plus

Honeywell
AreaRAE Plus, yapılandırması kolay tek bir cihazda toksik ve yanıcı gazların, VOC'lerin ve rüzgar hızının, yönünün ve neminin üstün tespitini sağlar. Ayrıca, gerçek zamanlı olarak meydana gelen tehditler hızlı bir şekilde hareket etmeniz için gereken bilgileri sağlar.
AreaRae Pro

AreaRae Pro

Honeywell
AreaRae Pro kablosuz çoklu gaz dedektörü, daha fazla sensör ve gerçek zamanlı olarak gerçekleşen tehditlere ilişkin daha fazla bilgi ile donatılmıştır - saniyeler içinde ihtiyacınız olan bilgileri size sunar.

TEMSİLCİLİKLER

E-Bülten Kayıt
Bize Ulaşın