slider-1920x400-1 slider-mobil-500x400

NOₓ Analizörleri (NO,NO₂,NOₓ,NH₃)

Ecophysics CLD 62 (NO/NOx) (nCLD EL S)

Ecophysics CLD 62 (NO/NOx) (nCLD EL S)

Eco Physics
nCLD EL S, tek kanallı NO/NOₓ ölçümünün yeni nesil bir analizördür. Hız ve hassasiyet açısından benzersiz olan nCLD EL S, modüler olarak tasarlanmıştır ve milyonda bir birim (ppm) aralığındaki konsantrasyonların sürekli ölçülmesini sağlar. Ölçüm prensibi, uluslararası emisyon izleme yönetmeliklerine uygundur.
Ecophysics CLD 66 (Hava kalitesi)

Ecophysics CLD 66 (Hava kalitesi)

Eco Physics
NCLD 66, tek kanallı ortam hava izleme cihazlarında yeni nesil bir analizördür. Hız ve hassasiyet açısından benzersiz olan nCLD 66 modüler olarak tasarlanmıştır ve NO, NO₂ ve NOₓ değerlerini ölçebilir. Analizörlerin genişletilebilir özellikleri, ilave azot oksit bazlı parametrelerin değerlendirilmesine izin verir.
Eco Physics nCLD 822 (NO/NO2/NOx)

Eco Physics nCLD 822 (NO/NO2/NOx)

Eco Physics
nCLD 822 analizörü iki konverterlı, yüksek hassasiyetli azot oksit ölçümü yapan yeni nesil bir analizördür. Hız ve güvenilirlikte benzersiz olan nCLD 822, modüler olarak tasarlanmıştır. NO, NO2 ve NOX'i aynı anda ölçebilir. Analizörün genişletilebilir özellikleri, ek soğutucu olmadan sıcak ve nemli gaz kaynaklarının ölçümüne olanak sağlar.
Eco Physics CLD 844 (NO/NO2/NOx/NH3)

Eco Physics CLD 844 (NO/NO2/NOx/NH3)

Eco Physics
nCLD 844 analizörü iki konverterlı yüksek hassasiyetli azot oksit ölçümü yapan yeni nesil bir analizördür. Hız ve güvenilirlik açısından benzersiz olan nCLD 844 modüler olarak tasarlanmıştır ve NO, NO2,NOx ve NH3 değerlerini aynı anda ölçebilir. Analizörün genişletilebilir özellikleri, ek soğutucu olmadan sıcak ve nemli gaz kaynaklarının ölçümüne olanak sağlar.
Eco Physics CraNOx II

Eco Physics CraNOx II

Eco Physics
Ecophysics, CraNOx II ile ppb ve ppt aralığında üst düzey ölçüm çözümünün ikinci neslini piyasaya sürüyor. Daha küçük ve daha komplike olan yeni sistem, artık entegre ozon analizörü aracılığıyla fotostatik dengeyi hesaplayabilmektedir. CraNOx II sistemi NO, NOₓ, NO₂ ve O₃'ü aynı anda ölçebilir.

TEMSİLCİLİKLER

E-Bülten Kayıt
Bize Ulaşın