slider-1920x400-1 slider-mobil-500x400

NDIR Multigaz Analizörleri (CO,CO2,NO,SO2,O2…)

Siemens SETCEM  SEÖS

Siemens SETCEM SEÖS

Siemens
Test edilmiş modüler ölçüm sistemi, numune alma probu, ısıtılmış numune gaz hattı, iki aşamalı numune gaz soğutucusu, bir gaz pompası ve 3 adede kadar (ULTRAMAT 23, ULTRAMAT 6, OXYMAT 6 ve/veya SIPROCESS UV600) sürekli gaz analiz cihazından oluşan Siemens SETCEM, Sürekli Emisyon Ölçüm uygulamalarında eksiksiz bir çözüm sunmaktadır.
Siemens Ultramat 6

Siemens Ultramat 6

Siemens
Ultramat 6, NDIR iki ışınlı alternatif ışık prensibine göre tek kanallı veya çift kanallı gaz analizörü olup, yüksek seçicilikteki gaz ölçümlerini sağlamaktadır. Kızılötesi dalga boyu 2 -9 µm arasındadır. CO, CO2, NO, SO2, NH3, H2O, CH4 ve diğer hidrokarbonların ölçümlerini sağlamaktadır.
Siemens Ultramat 23

Siemens Ultramat 23

Siemens
*Birçok bileşeni ölçebilen yenilikçi analiz

*Bir elektrokimyasal hücre kullanarak kızılötesi aktif gazların yanı sıra oksijen de ölçülebilir

*Paramanyetik oksijen ölçüm hücresi seçeneği

GA700 (Ultramat7, Oxymat7, Calomat7)

GA700 (Ultramat7, Oxymat7, Calomat7)

Siemens
SIPROCESS GA700 serisi gaz analizörleri, tek bir muhafaza içerisinde en fazla iki modülün birleşmesiyle gaz analizini sağlamaktadır. Raf veya duvara monte edilmiş muhafazalar içerisinde OXYMAT 7, ULTRAMAT 7, CALOMAT 7 modüllerinden herhangi ikisini birleştirebileceğimiz anlamına gelmektedir. Kızılötesi (infrared), Isıl iletkenlik (Thermal conductivity) ve paramanyetik ölçüm teknolojileri gibi 3 farklı analizör teknolojisini bir çatı altında toplayan GA700, ölçülmek istenen gaz türevlerine göre konfigüre edilebilmektedir.
AP2E PROCEAS

AP2E PROCEAS

Ap2e
ProCeas® çok düşük ve orta seviyelerdeki gaz konsantrasyonları ölçümü için önceden kalibre edilmiş bir lazer kızılötesi spektrometredir.

Siemens ve AP2E NDIR Multigaz Analizörlerimize (CO,CO2,NO,SO2,O2…) bu kategoriden ulaşabilirisiniz.

 

TEMSİLCİLİKLER

E-Bülten Kayıt
Bize Ulaşın