slider-1920x400-yanma-teknolojileri 500x400-yanma

Yüksek Enerjili Ateşleyiciler

D-HG 400 Serisi

D-HG 400 Serisi

Durag
D-HG 400 Yüksek Enerjili Ateşleme Cihazı, herhangi bir kapasitedeki endüstriyel yakıcılarda (brülörlerde) gaz veya sıvı yakıtların ateşlenmesi için uygundur. Mevcut modeller; Ateşleme lance’ine doğrudan monte edilebilen kompakt sistem, Manuel ateşleme için butonlu kompakt sistem, Duvara montaj için ayrı kurulum: Ateşleme lance bağlantısı yüksek voltaj kablosu ile yapılmaktadır, Tehlikeli alanlar için Explosion-proof ateşleme lance’i kullanılan durumlar için ayrı sistem.
D-HG 500 Serisi

D-HG 500 Serisi

Durag
D-HG 500 Yüksek Enerjili Ateşleme Cihazı, herhangi bir kapasitedeki endüstriyel yakıcılarda (brülörlerde) gaz veya sıvı yakıtların ateşlenmesi için uygundur. Mevcut modeller; Rijit Ateşleme lance’ine ya da açısı ayarlanabilir yakıcılar (tilting burners) için esnek ateşleme lance’ine doğrudan monte edilebilen kompakt sistem, Manuel ateşleme için butonlu kompakt sistem, Duvara montaj için ayrı kurulum: Ateşleme lance bağlantısı yüksek voltaj kablosu ile yapılmaktadır, Tehlikeli alanlar için Explosion-proof ateşleme lance’i kullanılan durumlar için ayrı sistem.
E-LIGHT

E-LIGHT

Smitsvonk
E-LIGHT ateşleme cihazı, fırınlarda, kazanlarda, flare’lerde veya yakma fırınlarında kullanılan endüstriyel yakıcılarda (brülörlerde) gaz veya hafif fuel oillerin ateşlenmesi için uygundur. Mevcut modeller, SMITSVONK gaz yakıtlı ateşleyiciler, pilot yakıcılar(brülörler) ve ateşleme lanceleri ile uyumludur. Sağlam endüstriyel muhafaza, kolay ve dayanıklı bir kurulum sağlar. Talep üzerine özelleştirilmiş versiyonlar ve proje bazlı adaptasyonlar mümkündür. Örneğin; Entegre bir yakıcı kontrolü ile.
E-SPARK

E-SPARK

Smitsvonk
E-LIGHT ateşleme cihazı, gaz yakıtların ve Hafif fuel oillerin güvenilir şekilde ateşlenmesini sağlar. Mevcut modeller, SMITSVONK pilot yakıcıları ile uyumludur. Kolay ve dayanıklı bir kurulum sağlayan Sağlam endüstriyel muhafazaya entegre edilmiştir.
SVECU

SVECU

Smitsvonk
SVECU ateşleme cihazı, uzun mesafelerdeki flare’ler için kullanılan pilot yakıcılardaki (brülörlerdeki) gazların güvenilir şekilde ateşlenmesi için uygundur. Uygulamaya ve yakıtın durumuna bağlı olarak Light sıvı yakıtlar da ateşlenebilir. Mevcut modeller, SMITSVONK pilot yakıcıları ile uyumludur. Kolay ve dayanıklı bir kurulum sağlayan Sağlam endüstriyel muhafazaya entegre edilmiştir. Entegre alev algılama bir termokupl rölesi ile gerçekleştirilir. Müşteri talebi üzerine, birden çok SVECU yüksek enerjili ateşleyicilerin spesifik adaptasyonu ve birkaç pilot yakıcının operasyonu için projelendirmeler yapılabilir.

TEMSİLCİLİKLER

E-Bülten Kayıt
Bize Ulaşın