slider-1920x400-1 slider-mobil-500x400

FTIR Multigaz Analizörleri (HCI,HF,NH3,SO2,Nox,CO,CO2…)

Gasmet CEMS II e SEÖS (Atık Yakma)

Gasmet CEMS II e SEÖS (Atık Yakma)

Gasmet
Gasmet CEMS II e, TÜV ve MCERTS sertifikalarına sahip olup, sürekli emisyon ölçüm sistemleri ve gaz analiz sistemleri için çözüm sunmaktadır. Tüm sistem parçaları 180 °C ısıtıldığı için sistemi sıcak, ıslak ve korozif gaz koşullarında ölçmek için idealdir.

Gasmet CEMS II e esnekliği artırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Standart Gasmet CEMS II e; Gasmet FTIR analizörü, Gasmet örnekleme sistemi ve Gasmet endüstriyel bilgisayardan oluşur. CEMS II e, müşteri ihtiyaçlarına göre bir ZrO2 Oksijen Analizörü ve / veya Gazlı Alev İyonlaşma Dedektörü GFID ile donatılabilir.

Gasmet CX4000

Gasmet CX4000

Gasmet
Gasmet CX4000 sürekli emisyon izleme (CEM) sistemi için tasarlanmıştır. Hücre 220 ° C'ye kadar ısıtılabilir. Emisyon kapsamında standartlar gereği 180° C tercih edilmektedir. Işığın dolaşma uzunluğu uygulamaya göre seçilir. Örnekleme süresi boyunca dalga boyları arasındaki kırılımlar hesaplanarak 5 saniyede 1 grafik (veri) oluşturur. Türkiye’de tebliğe göre max. 10 saniyede 1 veri istenmektedir. Uygulamalarımızda garanti olması açısından 5 saniyede 1 veri olarak ayarlamaktadır.
Gasmet DX4000 (portatif)

Gasmet DX4000 (portatif)

Gasmet
Gasmet DX4000, birden fazla gaz bileşiğinin sıcak ve nemli numune gazında doğru bir şekilde izlenmesi gereken uygulamalar için taşınabilir FTIR gaz analizörüdür. Dünyanın en küçük FTIR emisyon izleme sistemidir. Gasmet DX4000 tipik olarak H2O, CO2, CO, NO, NO2, N2O, SO2, NH3, CH4, HCl, HF ve farklı VOC'ları ölçmek için kurulur ve aynı anda 50 gaza kadar ölçüm yapabilir. İlave gazlar herhangi bir donanım değişikliği olmadan kolayca eklenebilir. Korozyona dayanıklı numune hücresi, yüksek konsantrasyonlarda H2O veya aşındırıcı gazlarda bile numunenin gaz fazında kalmasını sağlayan 180 ° C'ye ısıtılır. Portatif örnekleme ünitesi, doğru oksijen ölçümü için isteğe bağlı olarak bir ZrO2 sensörü ile donatılabilir.

Gasmet marka FTIR Multigaz Analizörlerimize (HCI,HF,NH3,SO2,Nox,CO,CO2…) bu kategoriden ulaşabilirisiniz. 

 

TEMSİLCİLİKLER

E-Bülten Kayıt
Bize Ulaşın