slider-1920x400-1 slider-mobil-500x400

Her Şey Dahil (All-In-One) Şartlandırma Üniteleri

CSS-V2 - Gaz Şartlandırma Ünitesi

CSS-V2 - Gaz Şartlandırma Ünitesi

M&C Tech Group
Birimler CSS-V sürekli kullanım için tamamen önceden kurulmuş kompakt, yüksek performanslı bir numune gazı şartlandırma sistemi sağlayın. Çok çeşitli ek seçenekler nedeniyle, gaz şartlandırma üniteleri sürekli gaz analiz teknolojisinin en çeşitli gereksinimlerine uyarlanabilir. Kompakt yapısı sayesinde az yer kaplar. CSS-V üniteleri sadece birkaç dakika içinde çalışmaya hazırdır. Bu, bireysel bileşenlerin ve montajın zaman alıcı tedarikini gereksiz kılar.
CSS-VC2, TCU Gaz Şartlandırma Ünitesi

CSS-VC2, TCU Gaz Şartlandırma Ünitesi

M&C Tech Group
SS-5/3 - Gaz Şartlandırma Sistemi

SS-5/3 - Gaz Şartlandırma Sistemi

M&C Tech Group
Alüminyum plaka üzerine monte edilen bu ünite, gaz analiz sistemlerine mükemmel bir şekilde entegre edilebilen, sürekli kullanım için tamamen önceden kurulmuş bir numune gazı şartlandırma cihazı sağlar. Kompakt yapısı sayesinde az yer kaplar. The SS-5 Üniteler birkaç dakika içinde kullanıma hazırdır. Bu, bireysel bileşenlerin ve küçük parçaların yanı sıra montajın zaman alıcı tedarikini gereksiz kılar. SS-5 için tipik uygulama örnekleri... Birimler şunlardır: baca gazı ve proses gazı şartlandırma. Aerosoller, çeşitli çözücüler, patlayıcı gazlar veya Ex bölgelerindeki kurulum alanları gibi özel sorunlar için size ek veya başka bileşenler de sağlayabiliriz.
PSS5C-Portatif Gaz Şartlandırma Ünitesi

PSS5C-Portatif Gaz Şartlandırma Ünitesi

M&C Tech Group
M&C taşınabilir gaz şartlandırma ünitesi PSS-5 farklı lokasyonlarda hassas gaz analizleri yapmak üzere tasarlanmıştır. Tüm gaz şartlandırma ünitesi, kullanıcının gaz analizlerini hızlı, güvenilir ve az bakım gerektirerek gerçekleştirmesini sağlamak için kompakt ve darbeye dayanıklı plastik bir kutuya yerleştirilmiştir. The PSS-5 Gaz şartlandırma ünitesi değişken, süreksiz kullanım ve sürekli çalışma için uygundur. PSS-5'e entegre bileşenler Gaz şartlandırma ünitesi standart uygulamalar için kullanılabilir. Ölçüm görevlerinizle ilgili özel gereksinimleriniz varsa, geniş ürün yelpazemizden ek veya farklı bileşenler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
PSS5/3 incl. ECP3000-G - Portatif Gaz Şartlandırma Ünitesi

PSS5/3 incl. ECP3000-G - Portatif Gaz Şartlandırma Ünitesi

M&C Tech Group
M&C taşınabilir gaz şartlandırma ünitesi PSS-5 farklı lokasyonlarda hassas gaz analizleri yapmak üzere tasarlanmıştır. Tüm gaz şartlandırma ünitesi, kullanıcının gaz analizlerini hızlı, güvenilir ve az bakım çalışmasıyla gerçekleştirmesini sağlamak için sağlam bir alüminyum çerçeve kasasına yerleştirilmiştir. The PSS-5 Gaz Şartlandırma Ünitesi değişken, süreksiz kullanım ve sürekli çalışma için uygundur. PSS-5'e entegre bileşenler Gaz Şartlandırma Ünitesi standart uygulamalar için kullanılabilir. Ölçüm görevlerinizle ilgili özel gereksinimleriniz varsa, geniş ürün yelpazemizden ek veya farklı bileşenler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

TEMSİLCİLİKLER

E-Bülten Kayıt
Bize Ulaşın