slider-1920x400-1 slider-mobil-500x400

Lazer Analizörler

Siemens LDS6 (HCI, HF, CO,CO₂,NH₃,H₂O)

Siemens LDS6 (HCI, HF, CO,CO₂,NH₃,H₂O)

Siemens
In-situ gaz analizörü LDS 6, farklı gaz bileşenlerinin belirli ışık emme prensibine göre çalışır. Proses ve baca gazları içinde gaz konsantrasyonunu ve sıcaklık ölçümlerini saniyeler içinde temas etmeden gerçekleştirmeye uygundur. Yüksek kullanılabilirlik ve benzersiz analitik seçicilik sunmakta olup, çok sayıda uygulama için uygun bir çözümdür. Sensörleri zorlu çevre koşullarında çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve minimum elektronik bileşen içerir.
Siemens SITRANS SL (O₂)

Siemens SITRANS SL (O₂)

Siemens
SITRANS SL, yüksek hassasiyetli oksijen ölçümü için tasarlanmıştır. SITRANS SL, az kurulum çabası ve minimum bakım gereksinimleri nedeniyle yüksek düzeyde ekonomik verimliliği garanti eder. SITRANS SL gaz analizörü, her ikisi de aynı boyutlara sahip bir çift çapraz kanal sensörü, bir verici ünitesi ve bir dedektör ünitesinden oluşur. Sensörler zorlu çevre koşullarında çalışmak üzere tasarlanmıştır. Toz ve sıcaklık gibi diğer etkileri, bu tekniğin doğal telafi yetenekleri sayesinde kolayca ortadan kaldırılır.
Airoptic GasEye Lazer Analizörler

Airoptic GasEye Lazer Analizörler

AIROPTIC
Airoptic GasEye Lazer gaz analizörü temelde infrared dalga boyundaki ışığı absorbe eden tüm (CO,CO2,SO2,O2,NO,NO2,HCI,HF,H2S,CHOH,CxHy,NH3…) gaz türevlerini yüksek verimlilikte in-situ(yerinde ölçüm) olarak ölçebilmektedir.

TEMSİLCİLİKLER

E-Bülten Kayıt
Bize Ulaşın