slider-1920x400-yanma-teknolojileri 500x400-yanma

Mobil Ateşleme Sistemleri

Tekerlekli Ateşleme Üniteleri (Ex-proof ateşleme sistemleri)

Tekerlekli Ateşleme Üniteleri (Ex-proof ateşleme sistemleri)

Smitsvonk
Tekerlekli Ateşleme Üniteleri, Herhangi bir pilot yakıcının(brülörün) veya ateşleme yakıcısının(brülörünün) kurulamadığı uygulamalarda ya da basit kıvılcım(spark) ateşlemelerinin yetersiz olduğu uygulamalar için tasarlanan ve ayrı olarak özelleştirilen sistemlerdir. Ateşleme ünitesi, self aspirating Smitsvonk ateşleme yakıcısını başlatan entegre, güvenilir bir Smitsvonk yüksek enerjili ateşleyici üzerine kurulu bir sistemdir. Tekerlekli modeller, kullanımı kolay 2 veya 4 tekerlekli taşıma arabaları olarak gelir ve dört standart gaz şişesinin depolanmasına izin verir.
SPI – Portatif Ateşleme Ünitesi

SPI – Portatif Ateşleme Ünitesi

Smitsvonk
Bu dayanıklı ve hafif portatif yüksek enerjili ateşleyiciler özellikle petrokimya endüstrisinde fırınlarında bulunan çok sayıda küçük gaz brülörlerinin ateşlenmesi için tasarlanmıştır. Taşınması kolay ateşleme ünitesi ve ateşleme lansından oluşan kullanışlı tasarım ve yapı, bir kişinin sahada sorunsuz çalışmasını sağlar.
Yarı Portatif Ateşleme Ünitesi

Yarı Portatif Ateşleme Ünitesi

Smitsvonk
Bu yarı portatif ateşleme ünitesi sistemi, patlamaya dayanıklı bir muhafaza içerisinde yer alan yüksek enerjili ateşleyici ve kullanımı kolay bir ateşleme lansından oluşur. Yüksek enerjili ateşleyici kalıcı olarak monte edilmişken, ateşleme lansı çok gazlı ateşlemeleri yakıcıların(brülörlerin) başlatılması için esnek bir şekilde konumlandırılabilir. Ateşleme lansı, sıcaklığa dayanıklı bir koruyucu hortum içinde bulunan yüksek voltaj kablosuyla bağlanır. Ateşleyici ile yakıcı(brülör) arasındaki 20 metreye kadar uzun mesafelerde kullanılabilirler. Ateşlemenin kendisi uzaktan kumanda anahtarı ile kontrol edilir.

TEMSİLCİLİKLER

E-Bülten Kayıt
Bize Ulaşın