slider-1920x400-yanma-teknolojileri 500x400-yanma

Flare Ateşleme Sistemleri

Flame Front Ateşleme

Flame Front Ateşleme

Smitsvonk
Flame Front Üretici, zemin seviyesinde gaz/hava karışımının zemin seviyesinde başlatıldığı ve 1 inç’lik bir hattan pilot yakıcıya(brülöre) akış gerçekleştirdiği bir sistemdir. Bu hat karışımla doldurulduktan sonra bir kıvılcım(spark) ile ateşlenir. Oluşa alev, pilot yakıcının(brülörün) ateşlendiği flare’in tepesine gider.
Flare Pilot Yakıcılar (Elektrikli Ateşleme)

Flare Pilot Yakıcılar (Elektrikli Ateşleme)

Smitsvonk
Atık gazların boru flarelerinden, hava ve buhar destekli flarelerden ve Ground Flareden ateşlenmesi. Çoğu Flare uygulamasında pilot yakıcılara servis amacı ile ulaşmak mümkün olmayabilir. Flare operasyon sırasındayken bakım ve parça değişikliklerinin yapılması mümkün değildir. Smitsvonk pilotları, operasyonu korumak için en zorlu iklim koşullarında bile güvenilir ateşleme ve sabit yanma sağlar.
Flare Pilot Yakıcılar (Flame Front Ateşleme)

Flare Pilot Yakıcılar (Flame Front Ateşleme)

Smitsvonk
Atık gazların boru flarelerinden, hava ve buhar destekli flarelerden ve Ground Flareden ateşlenmesi. Çoğu Flare uygulamasında pilot yakıcılara(brülörlere) servis amacı ile ulaşmak mümkün olmayabilir. Flare operasyon sırasındayken bakım ve parça değişikliklerinin yapılması mümkün değildir. Smitsvonk pilotları, operasyonu korumak için en zorlu iklim koşullarında bile güvenilir ateşleme ve sabit yanma sağlar.

TEMSİLCİLİKLER

E-Bülten Kayıt
Bize Ulaşın