1920x400-te-1-2 500x400-te

Şarj İstasyonları

MicroDock II Dock Calibration System

MicroDock II Dock Calibration System

Honeywell
MicroDock II, taşınabilir gaz dedektörlerinin kalibrasyon ve otomatik bump testlerini en uygun maliyet ile yapabilen sistemlerdir. Tamamen taşınabilir ve kolayaca genişletilebilir olan MicroDock II, bilgisayar gerektirmez ve altı modüle kadar eş zamanlı yönetim sağlar. Uyumlu cihazlar: GasAlertQuattro, GasAlertMicro 5 Series, GasAlert Extreme, MicroClip Series ve GasAlertMax XT II
IntelliDoX

IntelliDoX

Honeywell
IntelliDoX, otomatik bump test ve kalibrasyon cihazıdır. Dedektörlerinizde verimliliği ve güvenirliği artırmanıza yardımcı olur. (Uyumlu cihazlar : BW Clip Serisi, BW Clip4 , MicroClip Serisi, BW Ultra)
AutoRAE 2

AutoRAE 2

Honeywell
AutoRAE 2, RAE Systems cihazlarınızın bump testi ve kalibrasyonunu basitleştirir. Çok amaçlı ve modülerdir. Tek seferde bir cihazı kalibre etmek için tek ve bağımsız bir ünite olarak yerleştirilebilir veya aynı anda 10 üniteye kadar destekleyecek ve beş farklı gaz için kalibre edilecek şekilde ağa bağlanabilir. Kalibrasyon için tek dokunuşla bump testi yapılabilir ve tek tuşla çalıştırılabilir. Yükseltilebilir yazılım cihazı korur ve her zaman güncel olmasını sağlarken, depolama için standart SD kart verilerinin her zaman parmaklarınızın ucunda olmasını sağlar.
AutoRAE Lite Bump Test and Calibration Station

AutoRAE Lite Bump Test and Calibration Station

Honeywell
Bu uygun maliyetli istasyonla QRAE II veya ToxiRAE 3 cihazınızı hızlı ve kolay bir şekilde test edin ve kalibre edin. Sadece 12 saniyede bir bump testi ve 2 dakikada tam kalibrasyon yapabilen AutoRAE Lite, doğru ve güvenilir izleme performansı sağlar. “Gaz akışı yok” alarmı sizi potansiyel problemlere karşı uyarırken, demand-flow sistemi maksimum güvenlik ve rahatlık için gaz sızıntılarını önlemeye yardımcı olur.

TEMSİLCİLİKLER

E-Bülten Kayıt
Bize Ulaşın