slider-1920x400-yanma-teknolojileri 500x400-yanma

Hibrit Vanalar

< DN 50 – Çabuk Kapanan ve Kontrol Vana Kombinasyonu

< DN 50 – Çabuk Kapanan ve Kontrol Vana Kombinasyonu

Kühme
Hibrit vana tipi = KVF/S KVF/S tipi kombine hızlı kapama ve kontrol vanası endüstriyel uygulamalar için kanıtlanmış yüksek performanslı Kühme vana serisinin bir parçasıdır. KVF/S vanalar gaz ve sıvı ortamların yanı sıra yakıtların da uygun şekilde kontrolünün gerekli olduğu herhangi bir uygulama alanında kullanılır.
> DN 50 – Çabuk Kapanan ve Kontrol Vana Kombinasyonu

> DN 50 – Çabuk Kapanan ve Kontrol Vana Kombinasyonu

Kühme
Hibrit vana tipi = KVII/FS KVII/FS tipi kombine hızlı kapama ve kontrol vanası endüstriyel uygulamalar için kanıtlanmış yüksek performanslı Kühme vana serisinin bir parçasıdır. KVII/FS vanalar gaz ve sıvı ortamların yanı sıra yakıtların da uygun şekilde kontrolünün gerekli olduğu herhangi bir uygulama alanında kullanılır.
< DN 1000 – Motor Kontrollü Vanalar

< DN 1000 – Motor Kontrollü Vanalar

Kühme
Motor kontrollü vana tipi = MRV MRV tipi motor kontrollü vanalar endüstriyel uygulamalar için kanıtlanmış yüksek performanslı Kühme vana serisinin bir parçasıdır. MRV vanalar gaz ve sıvı ortamların yanı sıra yakıtların da uygun şekilde kontrolünün gerekli olduğu herhangi bir uygulama alanında kullanılır.
<  DN 1000 – Pnömatik Kontrollü Vanalar

< DN 1000 – Pnömatik Kontrollü Vanalar

Kühme
Pnomatik kontrollü vana tipi = PRV PRV tipi pnömatik kontrollü vanalar endüstriyel uygulamalar için kanıtlanmış yüksek performanslı Kühme vana serisinin bir parçasıdır. PRV vanalar gaz ve sıvı ortamların yanı sıra yakıtların da uygun şekilde kontrolünün gerekli olduğu herhangi bir uygulama alanında kullanılır.

TEMSİLCİLİKLER

E-Bülten Kayıt
Bize Ulaşın